Kurýr: Restart

The Transporter Refueled

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k filmu Kurýr: Restart

Kurýr: Restart /2015

Režie: Camille Delamarre

Hrají: Ed Skrein, Gabriella Wright, Ray Stevenson, Loan Chabanol, Radivoje Bukvic

Česká premiéra: 3.9.2015

USA premiéra: 4.9.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kurýr: Restart

V kostce: "Frank Martin vyráží do akce s novým ksichtem. Tentokrát se stane pěšákem v plánu čtveřice holek, které chtějí obrat mafii a pak její členy zlikvidovat. A to má na krku ještě tátu, co se musí srovnat s důchodem. Nový Kurýr funguje i bez Jasona Stathama. Nováček Skrein se celkem snaží, akce je solidně natočená a celé je to tak akorát dlouhé, aby vás nezačalo otravovat, jak moc je to pitomé. Béčko, které sérii nedělá ostudu. "

Galerie obrázků filmu Kurýr: Restart


Recenze filmu Kurýr: Restart

Série Kurýr stála vždycky na Jasonu Stathamovi. Když si odmyslíme tohohle holohlavého britského drsoně, je to vlastně jen další béčko, kterých Luc Besson do světa vypustil už tolik, že to radši nikdo nepočítá. Jedničku mám ale i po letech hodně rád a i když se další filmy už tolik nepovedly, v každém se dá najít pár momentů, kvůli nimž lze téhle sérii celkem fandit. Statham ovšem stárne a chce víc peněz, takže nový Kurýr se musí obejít bez něj. Má smysl věnovat mu pozornost?  Odpověď na tuhle...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kurýr: Restart

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Kurýr: Restart

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
10.2.2017 09:59 Jay a Tichej Bob znovu vrací úder Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
29.12.2016 15:38 Matky chystají další kalbu Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Terminátor bez Arnolda není Terminátor. A Kurýr bez Jasona Stathama není Kurýr, ale jen béčko o chlapovi v obleku, co jezdí v drahé káře a mlátí lidi. Ale uvidíme, třeba nás restart The Transporter Legacy překvapí. Na místo Stathama dostaneme mladého Eda Skreina, který se objevil v několika dílech Hry o trůny, a vedle něj dorazí i Ray Stevenson. Žádné hvězdy a zbytek obsazení pravděpodobně vůbec nemá smysl vyjmenovávat. Každopádně se podíváme na začátek kariéry Franka Martina a zpoza kamery na to bude dohlížet Camille Delamarre, jehož parkourové Doupě byla překvapivě svižná a zábavná podívaná. Jeho jméno vzbuzuje naděje, že tenhle nový začátek nebude úplně zbytečný.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.