Kurýr 3

Transporter 3

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (29)
Plakát k filmu Kurýr 3

Kurýr 3 /2008

Režie: Olivier Megaton

Hrají: Jason Statham, Robert Knepper, Francois Berleand

Česká premiéra: 19.2.2009

USA premiéra: 26.11.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kurýr 3

V kostce: "Jason Statham hodinu a půl jezdí po východní Evropě s ošklivou a nesympatickou Ruskou a snaží se zachránit Ukrajinu. A divák trpí. Jason Statham je sice pořád frajer, ale režisér Olivier Megaton neumí natočit byť jen průměrnou akční scénu a příběh je i na béčko mizerný. První Kurýr byla příjemná béčková podívaná a dvojka snesitelně průměrná zábava, ale pokud máte tuhle sérii alespoň trošku rádi, trojku ve vlastním zájmu ignorujte. "

Galerie obrázků filmu Kurýr 3


Recenze filmu Kurýr 3

Akční hrdinové jsou ohrožený filmový druh. Arnold je v politice, Sly spoléhá na nostalgii, Jean Claude Van Damme to zkouší s originálním a osobitým přístupem, Dolph Lundgren hraje v béčkových koninách, Steven Seagal žere a Chuck Norris už třicet sedm let nikoho nezajímá a pořád žije z toho, že mu v Cestě draka Bruce Lee rozbil tlamu. Jediný, o kom by se v současnosti dalo mluvit jako o akční hvězdě, je Jason Statham. V loňském roce si po nepovedené pitomosti Boj napravil reputaci překvapivě z...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kurýr 3


DVD a Blu-ray filmu Kurýr 3

Zatím nevyšlo.


Související články

2.11.2016 17:30 Akční legendy míří do Asie Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
23.4.2016 12:46 Peklo za mřížemi? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
28.1.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
30.12.2015 15:40 Nejhorší filmy roku 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků
14.9.2015 00:15 Shyamalan is back!? Horor vládne Americe, Cruise světu Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: imf)

Akční fanoušek je tvor netrpělivý a Luc Besson to ví moc dobře. Od premiéry druhého Kurýra uplynuly tři roky, což je tak akorát dost. Jason Statham v rozhovorech pokaždé řekl: "Když bude dobrý scénář, jdu do toho bez váhání." A podle prvních informací třetí Kurýr opravdu bude o "něčem" místo o "ničem". Jen doufejme, že toho děje nebude příliš, protože by brzdil Franka Martina, nejlepší donášku Evropy, kterak lidem láme končetiny, honí je po všech čertech, případně je válcuje autem. Trojka se bude odehrávat v Paříži, ale podíváme se i do Ruska (konkrétně na Ukrajinu), kam obličej záporáka - Roberta Kneppera z Prison Breaku - určitě zapadne. Ale nebudeme vám lhát, vážně nemáme tušení, o co tu půjde. Jen víme, že Jason je ve formě a režíruje Olivier Megaton. Chlápek s příjmením podle atomovky? No to musí být bomba. A když už chybí Leterrier, alespoň je zpátky Corey Yuen a jeho francouzský tým, takže o nadupané akční scény nebude nouze. V Americe i Evropě se snad dočkáme na přelomu 2008/2009.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.