Kurýr 2

The Transporter 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Kurýr 2

Kurýr 2 /2005

Režie: Lous Leterrier, Corey Yuen

Hrají: Jason Statham, Amber Valletta, Hunter Clary

Česká premiéra: 20.10.2005

USA premiéra: 2.9.2005

Na DVD od: 21.6.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kurýr 2

Jason Statham aka Frank Martin strikes Back! Po první fušce s potrhlou čínskou děvou a jejím svérázným otcem se Frank jako obvykle stahuje do ústraní. Jeho novým útočištěm se stává Miami, kde se rozhodne přivydělávat si trochu klidnějším způsobem než doposud. Své řidičské schopnosti úročí ve službách jedné velice zámožné rodiny, konkrétně v převážení jejích dvou synů. Do školy a zase zpátky. Situace se samozřejmě jednoho dne zvrtne a jeden z bratrů je náhle unesen ošklivými zlými chlápky, co chtějí zničit svět (nebo alespoň kousek ;). A zatímco po oficiálních cestách posílají žádost o velice mastné výkupné, v protisměru se po těch neoficiálních vydává náš hrdinný kurýr. Obtěžkán citovou vazbou k unesenému, nabušenými bicepsy, olovem za pasem a neortodoxními pravidly za zády, nastupuje těžkou cestu akčního odpadlíka. Je vidět, že se scénářem si u nového Kurýra opět nikdo velkou hlavu nedělal, ale... čert to vem! I tahle jednoduchá premisa (mimochodem hodně podobná minulý rok uvedenému Muži v ohni) je dostatečně účelová, aby v ní štáb kolem Kurýra mohl předvést to, co umí zatraceně dobře a co od něj všichni fanoušci šlapek od kola a sudů s olejem čekají – akci, akci a... akci. Tvůrčí tým zůstává nezměněn: píše Besson, o režijní stoličku se dělí rovným dílem Luis Leterrier a Corey Yuen.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Kurýr 2

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Kurýr 2

Frank Martin je zpátky a s ním i celá parta schovaná za francouzskou vypalovačkou z roku 2002, která přišla jak blesk z čistého nebe. Kdo by si tehdy pomyslel, že Jason Statham dokáže řezat protivníky i zatáčky v euroasijském stylu, s lehkostí a žánrovou čistotou, na jakou už se v Hollywoodu zapomnělo. Nehodlám Kurýra vynášet do nebes, ale sednul mi tehdy jako máloco a tak jsem se těšil na druhý díl, že když na něj konečně přišla řada, zapálil jsme svíčky, zatloukl okenice a... zažil velké zk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kurýr 2


DVD a Blu-ray filmu Kurýr 2

Zatím nevyšlo.


Související články

2.11.2016 17:30 Akční legendy míří do Asie Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
23.4.2016 12:46 Peklo za mřížemi? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
28.1.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
30.12.2015 15:40 Nejhorší filmy roku 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků
14.9.2015 00:15 Shyamalan is back!? Horor vládne Americe, Cruise světu Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.