Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (14)
Plakát k filmu Kung Fu Panda

Kung Fu Panda /2008

Režie: Mark Osborne, John Stevenson

Hrají: Jack Black, Dustin Hoffman, Jackie Chan, Lucy Liu, Angelina Jolie

Česká premiéra: 3.7.2008

USA premiéra: 6.6.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kung Fu Panda

V kostce: "Panda Po se chtěla stát kung fu legendou. Náhoda tomu chtěla, že v ní starý mistr spatřil budoucího Dračího bojovníka. A trénink začíná... s ním i nadprůměrnná dávka animovaného poučení, zábavy a poklon před kung fu filmy každého věku."

Galerie obrázků filmu Kung Fu Panda


Recenze filmu Kung Fu Panda

Žila byla jedna panda jménem Po. I ona měla své sny. Tak jako každý. Jenže její fantazie mířily vysoko do hor, do klášterů, v nichž staří mistři učí vnitřnímu klidu, slunci v duši a stovce způsobů, jak přelít energii do tvrdého úderu. Po snil o bájných bitvách, o tom, že se z něj stane kung fu kafemlejnek, který rozemele každého neřáda. Rozhodně se ale nenadál, že jej z rodinného obchůdku s nudlemi náhoda tak rychle vystřelí do velkého světa a prohlásí ho za Dračího bojovníka. Dračího bojovní...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kung Fu Panda


DVD a Blu-ray filmu Kung Fu Panda

Zatím nevyšlo.


Související články

7.2.2017 17:00 TZ trailer: Marvelácký Iron Fist Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.1.2017 19:00 Téma: Děsila nás Čína tržbami i v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
21.9.2016 13:00 RIP: Zemřel režisér L. A. Přísně tajné a 8. míle Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
7.9.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Srpen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
3.8.2016 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červenec 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Shushika)

Proud 3D animáků z přírodní říše neustane ani napřesrok. V roce 2008, kdy budou výšiny i propady všech Madagaskarů, Divočin, Loveckých sezón i Za plotem dávno zapomenuty, na nás zaútočí druhdy líná panda Po (originální hlas Jack Black), která se stane nedobrovolným ochráncem klidu v Údolí míru před nebezpečným sněžným leopardem Tai Lungem (originální hlas Ian McShane). A nebude na něj sám - pomohou mu i oslík (originální hlas Jackie Chan), hadice (originální hlas Lucy Liu) a Učitel Shifu (originální hlas Dustin Hoffman), přičemž ve světě dávné Číny převrátí všechna stávající (a značně rigidní) pravidla kung fu vzhůru nohama. Panda Po se také naučí to, že bude-li dostatečně věřit a napne svou vůli až k prasknutí, zvládne cokoliv. Opravdu cokoliv. Oba hlavní strůjci už za sebou naštěstí mají několikerou práci na animácích, ať už jako kreslíři storyboardů, producenti či příležitostní režiséři, takže by výsledek mohl dopadnout docela dobře. Jakkoli jde o provařený příběh o růstu v sebevědomi, potřebě spolupráce a přátelství, přiznávám mu velký divácký potenciál. A už tuším, kdo z redakce MZ na něj bude psát recenzi.;)

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.