Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

Plakát k filmu Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3 /2016

Režie: Jennifer Yuh, Alessandro Carloni

Hrají: Jack Black, Angelina Jolie, David Cross, Jackie Chan, Seth Rogen, Lucy Liu

Česká premiéra: 17.3.2016

USA premiéra: 18.3.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (27)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (2)

Trailer 2

Kung Fu Panda 3: Trailer 2 Kung Fu Panda 3: Trailer 2 Kung Fu Panda 3: Trailer 2

Mistr Kuře si tentokrát dává pauzu, i bez něj je ale třetí Kung Fu Panda fajn. Ne že bych si nějak zásadně vybavoval dvojku (kdy proboha byla?), návrat k rodině ale vypadá jako rozumná zápletka, a navíc se může prodávat kupa pandích hraček, že áno? Nicméně, v novém traileru potěší hlavně hlasové obsazení, jež se doplnilo o Bryana Cranstona a J. K. Simmonse, kteří se očividně baví tím, jak si Kung Fu Panda hraje se záporáckými a průzkumnickými klišé. Jistě, animáková revoluce se nekoná a do kina se taky nehrnu. Až na mě ale Kung Fu Panda 3 za pár let vyskočí v televizi, nejspíš nebudu zděšeně přepínat jinam.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (37)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (2)

Trailer

Kung Fu Panda 3: Trailer Kung Fu Panda 3: Trailer Kung Fu Panda 3: Trailer

Nadprodukce animáků má i nějaké výhody - třeba to, že když je nějaký z nich výtvarně o řád výš, když si umí hrát s estetičnem asijským, americkým i mytologickým, tak zvládne pořád vynikat a laskat zorničky. Je to pochopitelně případ Kung Fu Pandy, která už neoslní originálním humorem a pojetím a čím dál tím víc zabředává do toho rodinného uječeného polo-shrekovského pitvoření (po dvou filmech a několika seriálech se nelze ani moc divit), hrdinové jsou ale pořád cool, cynické kontrasty mezi filozofováním a polo-buranským hláškováním taky a zbytek je řemeslo lahodící po estetické stránce nejen oku. Jedna z těch důstojnějších dojiček dolarů.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (34)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (2)

Teaser

Kung Fu Panda 3: Teaser Kung Fu Panda 3: Teaser Kung Fu Panda 3: Teaser

Známí hrdinové, osvědčený vizuál, jedna slušná akce a jeden natahovaný, ale vlastně celkem zábavně absurdní fór. Co víc od teaseru chtít? Kung Fu Panda už je zavedená značka, takže stačí fanouškům ukázat, že Po je pořád sympatické hovádko, kterému to možná moc nemyslí, ale upřímností, nezkažeností a milou natvrdlostí si našel k divákům cestu. Podle obrázků víme, že se dočkáme i malých pandích hrdinů, tady ale zatím nafasujeme jen medvědího fotříka s hlasem Heisenberga a útok extrémní dětinskosti a vražedné roztomilosti přijde nejspíš až v dalších upoutávkách. Třetí Kung-Fu panda zkrátka vypadá přesně tak, jak čekáte a láká stylem, který nepřekvapí, ale sází na jistotu. Na poprvé OK, příště ale chceme asi vidět víc.  


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (35)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

Čínský teaser

Kung Fu Panda 3: Čínský teaser Kung Fu Panda 3: Čínský teaser Kung Fu Panda 3: Čínský teaser

Zatímco první Kung Fu Panda utržila ve světových kinech 631 milionů dolarů a víc jak třetinu téhle sumy v Americe, dvojka si připsala melounů 665... ale najednou už jen čtvrtina tohohle balíku přilítla ze zámoří. Panda Po se v Améru holt trochu okoukala a je přizpůsobena spíš dobývání evropských a asijských trhů: A jako taková má teď obchodní potenciál větší než kdykoliv jindy. Proto není divu, že trojka vzniká i za čínské peníze a že i první upoutávka přilítá zpoza Velké zdi. Co v ní uvidíte? Zase výtvarně náramně stylizované výjevy, které animované troubelíny posouvají zásadním způsobem od hollywoodského pitvoření k rozmáchlé asijské fantasy. Už vlastně klasika, kterou režíruje kormidelnice dvojky. Takže vlastně nic, co by nás najednou zvládlo zvednout z kanape...


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.