Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2 /2011

Režie: Jennifer Yuh

Hrají: Jack Black, Dustin Hoffman, Jackie Chan, Angelina Jolie, Seth Rogen

Česká premiéra: 2.6.2011

USA premiéra: 27.5.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kung Fu Panda 2

V kostce: "Panďák Po a jeho parta dostali zatraceně těžký úkol. Musí zastavit nepřítele, kterému se povedlo vymyslet zbraň, proti níž údajně nemá bojové umění žádnou šanci. Kung Fu Panda 2 je ideální zábava pro celou rodinu, která ovšem trochu trpí absencí silnějšího příběhu. Akce je sice fajn, ale občas by bylo příjemné dát si od toho mlácení trošku pauzu a zkusit taky dostat do těch devadesáti minut řežby více děje. Rozhodně ale přilítla nadprůměrná podívaná. "

Galerie obrázků filmu Kung Fu Panda 2


Recenze filmu Kung Fu Panda 2

Animované filmy rovná se zábava pro děti. Tedy tak to bylo ještě před nějakými deseti lety. Dnes je situace jiná, protože dospělý člověk se může vydat do kina na kreslený film a necítit se při tom jako idiot. A nemusí se bát, že mu kvůli veselým žvatlajícím zvířátkům a roztomilým písničkám vybouchne mozek. První Kung Fu Panda byl přesně ten animák, jenž dokázal do kina nejenom nalákat celé rodiny, ale zvládl i celé rodiny pobavit. Akční scény válcovaly většinu hrané konkurence, vtipy nepůsobi...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kung Fu Panda 2


DVD a Blu-ray filmu Kung Fu Panda 2

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
7.2.2017 17:00 TZ trailer: Marvelácký Iron Fist Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.1.2017 19:00 Téma: Děsila nás Čína tržbami i v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
6.1.2017 16:00 Deadpool dostane kupu následovníků Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
21.9.2016 13:00 RIP: Zemřel režisér L. A. Přísně tajné a 8. míle Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Kung-Fu Panda byl jeden z nejpříjemnějších animáků posledních let. Bylo vidět, že na něm pracovali lidé, kteří mají bojové filmy rádi a jakmile se člověk přenesl přes fakt, že si v něm po tlamě (doslova) dávají panda, sněžný levhart, opičák a další zástupci říše zvířat, mohl se kochat překvapivě dobrou choreografií a akčními scénami. A Kung-Fu Panda i solidně vydělala, takže se tu příští léto objeví dvojka. Panďák Po a jeho kámoši tentokrát budou muset bojovat proti nepříteli, který má tajnou neporazitelnou zbraň, s jejíž pomocí hodlá ovládnout celou Čínu a zničit kung-fu. A aby ho zatavili, musí zjistit něco o Poově minulosti. V originále uslyšíme krom bandy z minula například i Garyho Oldmana, Michelle Yeoh nebo Jean-Clauda Van Damma. Doufejme, že změna na postu režiséra se neprojeví jako chyba.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.