Kuky se vrací

Kuky se vrací

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Kuky se vrací

Kuky se vrací /2010

Režie: Jan Svěrák

Hrají: Oldřich Kaiser, Ondřej Svěrák, Kristýna Nováková - Fuitová

Česká premiéra: 20.5.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kuky se vrací

V kostce: "Bylo nebylo… ale v představivosti jednoho astmatického chlapce vlastně určitě bylo. Plyšák Kuky skončil na smetišti a vydává se na nebezpečnou pouť napříč tajemnými bytostmi zabydleným lesem. Jan Svěrák natočil dobrodružnou podívanou, jejíž vady na vypravěčské kráse bez problémů překrývá skvělé zpracování a ďábelská originalita. "

Galerie obrázků filmu Kuky se vrací


Recenze filmu Kuky se vrací

Ondrovi (Ondřej Svěrák) je šest, ale fantazie mu stále pracuje jako čtyřletému (nebo čtyřiadvacetiletému huliči). Pořád žije ve světě, v němž se podle slov klasikových „kuchyně stane lesem a štokrdle medvědem“. A pořád spí s plyšáky… což je trošku problém, protože je těžký astmatik a jeho oblíbení huňatí mazlové jsou učiněnými sklady prachu. A tak jednoho dne maminka (Kristýna Nováková-Fuitová) rozhodne, že růžový (pardon, červený) méďa Kuky musí z domu. A zatímco putuje na skládku (nebo snad...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kuky se vrací

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Kuky se vrací

Zatím nevyšlo.


Související články

9.3.2017 12:00 První fotka z Jurského světa 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
9.3.2017 08:00 Nová fotka obsazení Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
6.3.2017 22:12 Pátý Indy vážně dorazí už za dva roky Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
5.3.2017 21:00 Nový plakát Rychle a zběsile 8 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
20.2.2017 22:00 První fotka obsazení nového Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Český film má jen několik málo jistot. Jednou z nich je, že Zdeněk Troška nenatočí dobrý film, druhou ta, že Jan Svěrák by ho natočit měl. Držitel Oscara za Kolju, režisér povedeného a epického Tamovomodrého světa, komorních Vratných lahví a vůbec člověk, který své práci rozumí a na jehož filmy se můžeme vždycky těšit, kutí další kousek. A vypadá hodně zajímavě. Kuky se vrací bude dobrodružnou podívanou pro celou rodinu, v niž se plyšový medvídek Kuky pokouší najít cestu domů a vrátit se ke svému majiteli. Jan Svěrák slibuje kombinaci loutek a živých herců s osobitou atmosférou a stylem. Kuky se vrací by mohl být zajímavý experiment, který ukáže, že k dobrodružnému a akcí nabitému filmu nejsou potřeba miliony, ale stačí dobrý režisérský um a hromada nápadů. Oldřich Kaiser, Kristýna Nováková a režisérův syn Ondřej budou sekundovat celé bandě zvířátek a lesních potvůrek a podle prvních informací to vypadá, že se tu po delší době zase kutí něco, co by mohlo být hodně zajímavé.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.