Kuky se vrací

Kuky se vrací

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Kuky se vrací

Kuky se vrací /2010

Režie: Jan Svěrák

Hrají: Oldřich Kaiser, Ondřej Svěrák, Kristýna Nováková - Fuitová

Česká premiéra: 20.5.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kuky se vrací

V kostce: "Bylo nebylo… ale v představivosti jednoho astmatického chlapce vlastně určitě bylo. Plyšák Kuky skončil na smetišti a vydává se na nebezpečnou pouť napříč tajemnými bytostmi zabydleným lesem. Jan Svěrák natočil dobrodružnou podívanou, jejíž vady na vypravěčské kráse bez problémů překrývá skvělé zpracování a ďábelská originalita. "

Galerie obrázků filmu Kuky se vrací


Recenze filmu Kuky se vrací

Ondrovi (Ondřej Svěrák) je šest, ale fantazie mu stále pracuje jako čtyřletému (nebo čtyřiadvacetiletému huliči). Pořád žije ve světě, v němž se podle slov klasikových „kuchyně stane lesem a štokrdle medvědem“. A pořád spí s plyšáky… což je trošku problém, protože je těžký astmatik a jeho oblíbení huňatí mazlové jsou učiněnými sklady prachu. A tak jednoho dne maminka (Kristýna Nováková-Fuitová) rozhodne, že růžový (pardon, červený) méďa Kuky musí z domu. A zatímco putuje na skládku (nebo snad...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kuky se vrací

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Kuky se vrací

Zatím nevyšlo.


Související články

20.10.2016 11:45 První reakce: Doctor Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
14.10.2016 11:30 Fantastická zvířata budou mít 5 dílů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
12.10.2016 14:00 První dojmy: 15 minut z Doctora Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
7.10.2016 08:00 TZ trailer: The Grand Tour přitvrzuje Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.10.2016 18:45 První plakát Pirátů z Karibiku 5 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Český film má jen několik málo jistot. Jednou z nich je, že Zdeněk Troška nenatočí dobrý film, druhou ta, že Jan Svěrák by ho natočit měl. Držitel Oscara za Kolju, režisér povedeného a epického Tamovomodrého světa, komorních Vratných lahví a vůbec člověk, který své práci rozumí a na jehož filmy se můžeme vždycky těšit, kutí další kousek. A vypadá hodně zajímavě. Kuky se vrací bude dobrodružnou podívanou pro celou rodinu, v niž se plyšový medvídek Kuky pokouší najít cestu domů a vrátit se ke svému majiteli. Jan Svěrák slibuje kombinaci loutek a živých herců s osobitou atmosférou a stylem. Kuky se vrací by mohl být zajímavý experiment, který ukáže, že k dobrodružnému a akcí nabitému filmu nejsou potřeba miliony, ale stačí dobrý režisérský um a hromada nápadů. Oldřich Kaiser, Kristýna Nováková a režisérův syn Ondřej budou sekundovat celé bandě zvířátek a lesních potvůrek a podle prvních informací to vypadá, že se tu po delší době zase kutí něco, co by mohlo být hodně zajímavé.
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.