Krycí jméno U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Krycí jméno U.N.C.L.E.

Krycí jméno U.N.C.L.E. /2015

Režie: Guy Ritchie

Hrají: Henry Cavill, Armie Hammer, Hugh Grant, Jared Harris, Elizabeth Debicki

Česká premiéra: 20.8.2015

USA premiéra: 14.8.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Krycí jméno U.N.C.L.E.

V kostce: "Napoleon Solo je ze CIA. Ilja Kuryakin kope za KGB. Jeden druhému by nejraději zlomil vaz, ale osud a nebezpečná zločinná organizace zapříčiní, že nepřátelské tajné služby spojí síly a jejich nejlepší agenti musí táhnout za jeden provaz. Ve hře je atomovka a osud světa, takže jde o hodně. Zvládnou Solo a Kuryakin spolupracovat? Krycí jméno U.N.C.L.E. je svižně natočená špionážní podívaná s parádně bondovskou atmosférou šedesátých let. Bohužel má ale zároveň i celkem nudný příběh a ne moc zajímavé a hrdiny. Je to fajn, mohlo to ale být o dost lepší. "

Galerie obrázků filmu Krycí jméno U.N.C.L.E.


Recenze filmu Krycí jméno U.N.C.L.E.

Letošek by se bez nadsázky dal nazvat rokem špiónů. A dobrých. Máme za sebou vynikajícího Kingsmana, překvapivě povedenou komedii Špión, skvěle svižnou pátou Mission: Impossible a před sebou snad i povedenou bondovku Spectre. Kdyby dorazil ještě Jason Bourne, budeme to mít komplet. Těsně po Ethanu Huntovi to ale zkouší ještě nováčci z Krycí jméno U.N.C.L.E.  Ok, nováčci to nejsou, ale nebudu naivně předpokládat, že mezi čtenáři MovieZone a obecně českými diváky je nějaké zásadní množství znal...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Krycí jméno U.N.C.L.E.

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Krycí jméno U.N.C.L.E.

Zatím nevyšlo.


Související články

21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
17.3.2017 09:45 Venom míří do kin! Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
14.3.2017 13:00 Kdo natočí druhého Supermana? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
9.3.2017 09:29 Wolverine za volantem Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Guy Ritchie se od malých londýnských gangsterů dostal až k nejslavnějším detektivům všech dob, teď si však od Sherlocka Holmese chce dát pauzu a nechal se ukecat k projektu The Man from U.N.C.L.E. Jde o předělávku seriálu ze šedesátých let, o které se v Hollywoodu mluví už asi tisíc miliard roků a vystřídali se u ní snad všichni lidé, kteří umí zapnout kameru nebo se před ní na pokyn tvářit vesele či smutně. Děj se odehrává v šedesátých letech a hlavními hrdiny jsou agent CIA Napoleon Solo a jeho kolega z KGB Illya Kuryakin, kteří bojují proti tajemné zločinecké organizaci, jejíž členové se pokouší kšeftovat s jadernými zbraněmi. Retro špionážní atmosféra před pár lety slušela i Agentu Smartovi, ale sequelu jsme se nedočkali. Tohle by mohla být fajn náhrada. Navíc se Supermanem v hlavní roli.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.