Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Krvavá hostina

Krvavá hostina /2006

Režie: John Gulager

Hrají: Krista Allen, Balthazar Getty, Josh Zuckerman, Clu Gulager, Jason Mewes

Česká premiéra: 15.3.2007

USA premiéra: 22.9.2006

Na DVD od: 2.7.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Krvavá hostina

Na velkém plátně debutující John Gulager je Marek Dobeš amerického filmu. Co se tím myslí? Prostě se o něj ve třetím ročníku Project Greenlight opřela Štěstěna. Project Greenlight je iniciativa, kterou rozjeli Matt Damon, Ben Affleck a Chris Moore, založivší produkční společnost LivePlanet. Ta navázala kontakty s Dimension Films a bratry Weinsteinovými a celá tahle parta se snaží motivovat filmové amatéry k tomu, aby ze sebe vymáčkli to nejlepší. Výhra je totiž sladká: vítěz scenáristicko-režijní soutěže si své dílko bude moci natočit za relativně obstojných produkčních podmínek. Spřízněné distribučky už se pak postarají o to, aby se film dostal k divákům. Už do prvního ročníku došlo neuvěřitelných 7000 scénářů. Gulager vyhrál třetí ročník (vypsaný na přelomu 2004/2005) a k projektu se postupně dostaly i docela slavná jména jako Krista Allen (Výplata) a Balthazar Getty (Lost Highway). Což je na chlapíka, který před tím točil jen záznamy svateb a sem tam nějaký filmeček pro radost pěti kamarádům, docela úspěch. Samozřejmě se tu bavíme spíše o zajímavé shodě náhod, které Gulagerovi umožnily, aby projekt postupně dosáhl takových rozměrů. O kvalitě se budeme moci přesvědčit až na jaře 2007. Ostatně vítězný scénář prvního ročníku, The Battle of Shaker Heights, po uvedení do kin vydělal jen 280 tisíc dolarů. Horory má však publikum docela rádo a tak se finanční úspěšnost příběhu několika zoufalců, kteří ve sklepě opuštěné hospody narazí na krvelačná monstra, očekává trochu vyšší.

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu Krvavá hostina

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Krvavá hostina

Je to takový malý obyčejný jižanský bar. Pivo je zvětralé, jídlo studené a barman příjemný asi jako zápal plic. Z jukeboxu se line hit zpěváka, který zemřel před třiceti lety, prostitutka se chystá na další kšeft, skladník tahá do sklepa sudy s pivem, válečný veterán chlastá na účet podniku, motorkářka se chystá vybrat kasu a v rohu hrají kulečník místní flákač a Jason Mewes. No a do téhle idylky vběhne člověk s brokovnicí v ruce a v krvavé košili. Zařve něco o monstrech venku a o tom, že kdy...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Krvavá hostina


DVD a Blu-ray filmu Krvavá hostina

Zatím nevyšlo.


Související články

1.3.2017 14:00 První dojmy: Logan: Wolverine Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
18.2.2017 00:30 První reakce: Logan Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
13.11.2016 21:25 Strange porazil Příchozí, Hacksaw Ridge má výdrž Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
20.6.2016 15:50 TZ: Recap bitevního dílu Hry o trůny Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
29.5.2016 12:43 Víkendový výplach #351 o Star Wars a Cannes Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.