Krotitelé duchů

Ghostbusters

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Krotitelé duchů

Krotitelé duchů /2016

Režie: Paul Feig

Hrají: Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Leslie Jones, Chris Hemsworth

Česká premiéra: 28.7.2016

USA premiéra: 22.7.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Krotitelé duchů

V kostce: "V New Yorku řádí duchové. A protože na ně vědecké kapacity nevěří, musí je zastavit čtveřice komediantek. Paul Feig natočil průměrnou komedii, která se bojí jít vlastním směrem, nemá zrovna originální fóry a zaujme jen překvapivě slušnou akcí a ženským obsazením. A to je docela málo. Není to špatný film, ale dost těžko se v něm hledá něco, co by si vyloženě zaslouží pochvalu a donutilo mě to poslat vás do kina. "

Galerie obrázků filmu Krotitelé duchů


Recenze filmu Krotitelé duchů

A máme to za sebou. Krotitelé duchů vzbuzovali emoce dlouho před premiérou. Podle statistik na Youtube jsou populární asi jako daňová kontrola a došlo i na vyhrožování hercům, rasistické urážky a podobné věci, jaké k letní filmové podívané úplně nesedí. Ale co, někteří lidé jsou zkrátka idioti, co si remake jedné slavné sci-fi komedie berou až příliš osobně. Sledovat dění okolo Krotitelů duchů nicméně bylo celkem zajímavé. A bohužel možná zajímavější než film samotný. Nenávist, která se na no...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Krotitelé duchů

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Krotitelé duchů

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
16.2.2017 17:00 První dojmy: John Wick 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
31.12.2016 02:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Prosinec 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
29.12.2016 15:38 Matky chystají další kalbu Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Krotitelé duchů jsou klasika, kterou se Hollywood pokoušel oživit už hodně let. Nakonec se to ale povedlo, původní partu a určitě ne celou však čekají maximálně camea, ve středu dění budou noví hrdinové. Respektive hrdinky, z Krotitelů duchů budou totiž krotitelky. Tou hlavní bude respektovaná profesorka z univerzity, která kdysi věřila na duchy a monstra a napsala o nich knihu. Jednoho dne ale její minulost vypluje na povrch a zesměšní ji v akademických kruzích. Místo toho, aby zahořkla, se rozhodne bojovat a dokázat světu, že duchové existují. Ti ovšem mají vlastní plány a brzy o jejich existenci nebude pochybovat nikdo. Jen u toho půjde trochu o krk. Casting v čele s Kristen Wiig a Melissou McCarthy je fajn a režisér Paul Feig nás ve Špiónovi hodně pobavil, takže se opatrně těšíme. Snad nedojde k dalšímu znásilnění legendy.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.