Krev jako čokoláda

Blood and Chocolate

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Krev jako čokoláda

Krev jako čokoláda /2007

Režie: Katja von Garnier

Hrají: Agnes Bruckner, Hugh Dancy, Olivier Martinez, Katja Riemann, Bryan Dick

Česká premiéra: 5.4.2007

USA premiéra: 26.1.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Krev jako čokoláda

Krucipísek! Nebo tak nějak… Producenti Underworldu nemají dost a pěchují do našich řad další vlkodlačí trápení vycházející z řad krásných a tělesně zdatných teenagerů. Režisérka Katja von Garnier se chopila námětu o dospívající teenagerce-vlkovi, která se celý život pokoušela skrýt, jak to s ní vlastně je. Trpělivě žila se stejně postiženou rodinou a přitom stejně trpělivě chodila na střední jako každý normální Američan, který nedostal po narození obří špičaté tesáky. Jenže, jak už to tak chodí, podobně krásná mladá dívka se zákonitě musí zamilovat. V tomhle věku totiž bují hormony více než obvykle a když kolem vás projde nedbale elegantní rozcuchaný mladík v polorozepnuté růžové košili odhalující jeho vyholenou hruď, je vystaráno. Tajemství teď může být prozrazeno a hrdinka jménem Vivian se musí rozhodnout, zda se postaví proti své rodině nebo svého milovaného odkopne. Do toho nějaké to mystické pravidlo, které se zrovna zítra naplní (tady je to něco v tom smyslu, že každých sedm let se volí do vedení vlkodlaků nova žena a Vivian je čirou náhodou horkou kandidátkou), krásné mladé tváře a utahanou rockovou hudbu, působící prvoplánově na emoce… a máte hit. Tedy, určitá divácká skupina má hit, zbytek zase trpí.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Krev jako čokoláda

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Krev jako čokoláda

Válka lidí a vlkodlaků, přičemž všichni mají makeup a jsou to teenageři. To jsme ještě neviděli! Aha, vlastně viděli. A několikrát. Sakra, no co se dá dělat. Není roku, kdy by se nás inspiračně vyschlí filmoví tvůrci nesnažili obalamutit historkami, že alternativní existence typu vlkodlaka či upíra řeší středoškolské problémy a lásku jako my. Většinou do toho hrají Evanescence, všichni chodí v upnutých kožených kombinézách, trousí hluboká životní moudra a když je to potřeba do záběru, nasadí...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Krev jako čokoláda


DVD a Blu-ray filmu Krev jako čokoláda

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
28.2.2017 09:17 Co chystá Angelina Jolie? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
22.2.2017 09:30 Kdo natočí nové X-Meny? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
29.1.2017 18:11 Rozpolcený je hit zimy! Zdrtil Millu i McConaugheyho Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
12.1.2017 12:30 VIDEO: Nové záběry z Transformers: Poslední rytíř Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.