Království zvěrstev

Animal Kingdom

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Království zvěrstev

Království zvěrstev /2009

Režie: David Michôd

Hrají: Guy Pearce, Luke Ford, Joel Edgerton, Eddie Baroo

Česká premiéra: 29.10.2010

USA premiéra: 13.8.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Království zvěrstev

V kostce: "Velká očekávání, velké zklamání. Království zvěrstev je hezky vypadající, avšak vnitřně skomírající film, jehož zdánlivá vyladěnost rychle dojíždí na nefunkčního hlavního hrdinu a přílišné kopírování zajetých vyprávěcích vzorů. Akce je málo, emoce se nedostaví vůbec, a od půlky je vlastně docela problém se zajímat o to, co se bude v rodině Codyových dít dál. Ono to totiž není nic originálního ani moc překvapivého, a ona veleslavná dekonstrukce pokrevně spřízněného gangterstva to ze synopse do dvouhodinového filmu bohužel nedotáhla. V Americe však jásají, takže… za jak dlouho se asi dočkáme remaku?"

Galerie obrázků filmu Království zvěrstev


Recenze filmu Království zvěrstev

U nás je možná základem života škola, ale v Austrálii tlačí dopředu spíš rodinu. Ta vás strhne do prostředí, v němž budete nejspíš muset fungovat celý život. Mladý Josh měl v tomhle ohledu docela kliku, protože nemusel svoje zákon nerespektující strýce moc vídat. Teď se ale situace změnila, jelikož si jeho matka právě užila poslední dávku heroinu. Josh se proto musí vrátit ke svojí širší rodině, v níž se problémy řeší vytahováním bouchaček a kde mít pořádnou práci znamená šikovně krást nebo p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Království zvěrstev

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Království zvěrstev

Zatím nevyšlo.


Související články

19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
1.1.2017 22:38 Star Wars a Zpívej stále vládnou, Pasažéři nad Assassinem Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
4.12.2016 12:17 Víkendový výplach #378 o Strážcích Galaxie a kaskadérech Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
27.11.2016 21:17 Míří Vaiana k miliardě? Fantastická zvířata závidí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Guy Pearce mívá kliku na zajímavé projekty, takže můžete Animal Kingdom zařadit do složky "chci vidět" rovnou. Ne že by jeho přítomnost ve filmu byla zárukou kvality nebo hereckého koncertu, ale málokdy se objevuje v opravdových zvěrstvech. Navíc je to velmi zajímavý charakterní herec, když se tedy objeví v hlavní roli filmu o policistovi s osobními problémy, měli byste zbystřit. Jeho život stojí za starou belu, i přes to se ale snaží pomáhat a jakési vykoupení vidí v pomoci sedmnáctiletému teenagerovi, který žije v rodině plné kriminálníků. Sám z ní neuteče, s pomocí postavy Guye Pearce by se mu to ale mohlo podařit. Z Animal Kingdom kouká solidní drama, ze kterého by se v podání nekonvenčních Australanů mohlo vyklubat příjemné překvapení.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.