Králova přízeň

The Other Boleyn Girl

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Králova přízeň

Králova přízeň /2007

Režie: Justin Chadwick

Hrají: Natalie Portman, Scarlett Johansson, Eric Bana, Kristin Scott Thomas, Jim Strugess

Česká premiéra: 30.10.2008

USA premiéra: 29.2.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Králova přízeň

Přiznejme si to. Historické romance nejsou zrovna žánr, který bychom na MovieZone nějak zvlášť propagovali. Ale existují zákeřné způsoby, jak donutit fanouška Jasona Stathama, v jehož pokoji visí na stěně plakát Arnolda Schwarzeneggera v životní velikosti, aby kostýmnímu dramatu věnoval pozornost. V případě The Other Boleyn Girl jsou tu důvody rovnou dva. První je Natalie Portman, druhý Scarlett Johansson. Ty si zahrají sestry z lepší společnosti, které usilují o pozornost krále Jindřicha VIII. A v případě, že máte říct své „ano“ králi, jdou veškeré sesterské vztahy stranou. Bude se pletichařit, pomlouvat a na konci možná vdávat. Eric Bana rozhodně nebude mít snadnou úlohu, protože pro většinu mužů by byla volba mezi Natalií a Scarlett důvod k sebevraždě. Každopádně ústřední herecká trojice je opravdu zajímavá, herečkám to bude bezpochyby slušet i v těch divných historických kostýmech a scénárista Peter Morgan už na královský dvůr nakoukl s loňskou Královnou. Otázkou je, jak si s tématem poradí režisér Justin Chadwick, který má zatím na kontě jen televizní věci. Byla by škoda, kdyby jeho režie popravila evidentně hodně ambiciózní film. Natalie Portman a Scarlett Johansson v jednom filmu – to je něco, co se nesmí uspěchat.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Králova přízeň


Recenze filmu Králova přízeň

Z dějepisu jsem měl na střední jedničku a tak vím, že v posteli Jindřicha VIII. bylo ve své době hodně rušno. A vlastně bych ani nemusel listovat, stačí se mrknout na televizní Tudorovce, ve kterých Jonathan Rhys Meyers honí jednu sukni za druhou. Vypadá sexy, kamera ho zabírá zespoda a poloobnažené hrudníky člověk nestíhá počítat. Na kabelovku velmi příjemný pokus, který by však měl podle hollywoodské násobilky zastínit nějaký ten celovečerní náhled do zákulisí Mocných a Zvrácených. Scarlett...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Králova přízeň


DVD a Blu-ray filmu Králova přízeň

Zatím nevyšlo.


Související články

19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
31.12.2016 23:01 Super rok 2017 přeje MovieZone! Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
6.11.2016 21:13 Doctor Strange rozemlel Gibsonův válečný krvák Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
30.10.2016 21:10 Doctor Strange dominuje světu, Inferno vyhořelo Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.