Kovbojové a vetřelci

Cowboys & Aliens

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (42)
Plakát k filmu Kovbojové a vetřelci

Kovbojové a vetřelci /2011

Režie: Jon Favreau

Hrají: Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wilde, Sam Rockwell, Walton Goggins

Česká premiéra: 25.8.2011

USA premiéra: 29.7.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kovbojové a vetřelci

V kostce: "Ford s koltem a kloboukem opět leze do UFO a čelí digitálním emzákům? Děkuji, už fakt ne. Narychlo splácaný studiový produkt bez konzistentního příběhu, zajímavých postav a hlavně bez špetky nadhledu. Dokonale sterilní režie a do očí bijící lacinost jsou důkazem o vyhozených penězích – jak studia, tak i diváků, kteří se na tenhle žánrový mix odváží vyrazit do kina."

Galerie obrázků filmu Kovbojové a vetřelci


Recenze filmu Kovbojové a vetřelci

Coeni ukázali, že tradičně pojatý western může být úspěšný. Že do něj není nutné cpát prvky módních žánrů, aby se zvýšila atraktivnost pro mladší publikum. Standardní požírači popcornu totiž nevezmou kovbojku na milost jen proto, že je „obohacená“ o horor či fantasy (Jonah Hex), steampunk (Wild Wild West) či sci-fi (Kovbojové a vetřelci). Nepomůže dokonce ani fakt, že jde o komiksovou adaptaci (totálně pohořel Blueberry, nezaplatí se KaV a o nějakých pokusech s Lucky Lukem se radši nebudu zmi...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kovbojové a vetřelci


DVD a Blu-ray filmu Kovbojové a vetřelci

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 17:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 18:00 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
1.3.2017 17:31 Záznam MZ Live #94 o Loganovi a Vetřelci 5 Rubrika: Novinky Diskuze: 57 příspěvků
28.2.2017 13:00 Nový plakát sci-fi Vetřelec: Covenant Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jon Favreau je jedním z herců, kterým se úspěšně podařilo přejít na druhou stranu barikády. Jako režisér Iron Mana si v Hollywoodu udělal dostatečně zvučné jméno, teď ale nebude mít k dispozici tak slavnou comicsovou předlohu a bude se muset možná hodně snažit, aby Cowboys & Aliens prodal publiku. Děj se má odehrávat v arizonském městečku Silver City, kde se osadníci pokouší přežít a nenechat se zabít Apači, kterým se zrovna dvakrát nelíbí, že na se na jejich území usidlují bledé tváře. Válečná sekyra ale musí být urychleně zakopána, když se objeví mimozemská loď. Její posádka totiž není úplně kamarádská. Favreau měl mít původně v hlavní roli opět Roberta Downey Jr., ten ale bohužel nemá čas, a tak ho nahradil Daniel Craig, jenž má kvůli zastaveným Bondovkám zase času až moc. Vedle něho nás čeká například Harrison Ford v údajně záporácké roli a pár dalších známějších obličejů, tak věřme, že dostaneme pořádný letní biják.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.