Kouzelná romance

Enchanted

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Kouzelná romance

Kouzelná romance /2007

Režie: Kevin Lima

Hrají: Amy Adams, Patrick Dempsey, James Marsden, Timothy Spall, Susan Sarandon

Česká premiéra: 29.11.2007

USA premiéra: 21.11.2007

Na DVD od: 21.5.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kouzelná romance

Pohádky byly odjakživa doménou českého národa a v tomto žánru je jen málo filmů, které by se vyrovnaly tomu, co nám televize každý rok předhazují ve vánočním čase. Kevin Lima, režisér disneyovského Tarzana a hraných 102 dalmatinů, to ale zkusí změnit. Enchanted bude kreslená pohádka o roztomilé princezně Giselle, která se zamilovala stejně roztomilého prince Edwarda, který však nemá roztomilou maminku. Té se totiž fakt, že jí nějaká cizačka hodlá odloudit synáčka, vůbec nelíbí a pošle Giselle pomocí zákeřné magie do krutého světa, který si říká Manhattan. A není kreslený. Po počátečním šoku (a určitě po mnoha veselých událostech a skopičinách) se však Giselle zorientuje a promptně najde za Edwarda náhradu. Její kreslená láska však nehodlá nechat věci jen tak a o svou milou bude bojovat i za hranicemi kresleného světa. Nijak zvlášť originálně to nezní, co? Enchanted bude pravděpodobně typická hraná Disneyovka pro celou rodinu, u které tatínkové usnou, dcerkám se budou líbit princeznovské šaty, pro kluky tu bude nějaký ten souboj a maminka bude ráda, že si celá rodina vyšla společně do kina. Kevin Lima není režisér, u kterého bych věřil v nějaký zázrak a bojím se, že Enchanted nebude mít čím překvapit. Na plátně se sice bude motat docela dost známých a sympatických tváří, ale mám strach, že u Disneyho se budou bát naložit s nimi nějakým originálním a zábavným způsobem. Rád se budu plést.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Kouzelná romance

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Kouzelná romance

Když otevřete film záběrem na animovanou Popelku, která žije na stromě a od rána do večera uklízí za vydatné asistence zpívajících ptáčků a ukecaných veverek, buď pracujete pro Disneyho a nemáte to v hlavě srovnané, nebo máte nějaký opravdu vychytralý plán. Od Kevina Limy (102 dalmatinů plus rodinné peklo Eloise v hotelu) bych to druhé nečekal ani v nejdivočejším snu, ale zázraky se holt dějí. Alespoň částečně. Vítejte u filmu, který připomíná děcko hrající na xylofon. Sem tam práskne do sprá...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kouzelná romance


DVD a Blu-ray filmu Kouzelná romance

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
30.12.2016 09:49 Tvůrci La La Landu míří do vesmíru Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
6.11.2016 12:38 Víkendový výplach #374 o Rockovi a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
30.10.2016 21:10 Doctor Strange dominuje světu, Inferno vyhořelo Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.