Kosti a skalp

Bone Tomahawk

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu Kosti a skalp

Kosti a skalp /2015

Režie: S. Craig Zahler

Hrají: Kurt Russell, Matthew Fox, Patrick Wilson, Richard Jenkins, Lili Simmons

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 23.10.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kosti a skalp

V kostce: "Inteligentní kombinace westernu a drsného hororu se skvělými hereckými výkony, perfektně napsanými hrdiny a scénami, z nichž se vám nejspíš zvedne kufr. Bone Tomahawk potvrzuje, že Kurt Russell je pořád borec, že Matthew Fox umí hrát líp, než jste si mysleli a že S. Craig Zahler je scenárista a režisér, jehož jméno byste si měli pro budoucnost dobře zapamatovat. "

Galerie obrázků filmu Kosti a skalp


Recenze filmu Kosti a skalp

Kurt Russell o sobě nedával v poslední době vědět. Odmítl role v Postradatelných, věnoval se rodině a točil malé filmy. V létě se však objevil v sedmičce Rychle a zběsile, kde Vinu Dieselovi ukázal, že jeho charisma má ještě celkem velké mezery, nafasoval jednu z hlavních rolích v tarantinovce Osm hrozných a má o něj zájem i Marvel. Zkrátka se vrací. A Bone Tomahawk ukazuje, že je pořád ve skvělé formě.  Tenhle malý western předcházely zajímavé zvěsti. Mluvilo se o tom, že S. Craig Zahler nap...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kosti a skalp

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Kosti a skalp

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
8.2.2017 13:20 První reakce: LEGO Batman film Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
24.12.2016 12:00 Parádní Vánoce přeje MovieZone Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
30.9.2016 10:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Září 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.8.2016 12:26 Víkendový výplach #364 o Star Wars a Trumpovi Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Horor a western se moc často nepotkávají, o to zajímavější by ale tohle spojení dvou žánrů mohlo být. Bone Tomahawk se odehrává na tom nejdivočejším západě v městečku, kde sjednává pořádek šerif Franklin Hunt. Ani on ale nezvládne zabránit únosu ženy, která se dostala do spárů kanibalů žijících v jeskyni kdesi v pustině. Zorganizuje však záchranou výpravu, ke které se připojí manžel dívky Arthur O'Dwyer, tak trochu šílený veterán z občanské války Chicory a nevypočitatelný pistolník John Brooder. Jsou drsní, odhodlaní a skvěle ozbrojení. Ale na protivníka, jako je tenhle zatím nikdo z nich nenarazil. S. Craig Zahler si sehnal do svého režijního debutu parádní obsazení, sám si i napsal scénář, takže musíme doufat, že se bude zatraceně snažit, aby fanoušci nebyli zklamaní. Všechna zloba by totiž padala na jeho hlavu.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.