Kopačky

Forgetting Sarah Marshall

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Kopačky

Kopačky /2008

Režie: Nicholas Stoller

Hrají: Kristen Bell, Jason Segel, Paul Rudd, Jonah Hill, Mila Kunis

Česká premiéra: 19.6.2008

USA premiéra: 18.4.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kopačky

V kostce: "Miloval svoji přítelkyni a ona mu dala kopačky. Ba co víc, našla si za něj tu nejpříšernější náhradu.Chtěl zapomenout, chtěl to uzavřít a tak vyrazil na dovolenou na Havaj. Ke vší smůle do stejné descinace zamířila i jeho býválá a tak je o zábavu postaráno... Kolotoč trapasů, omylů a sexuálních narážek na popředí prosluněné letní nálady vás přesvědčí, že inteligentní komedie o mladých a jejich vztahových strastech pořád ještě existují. A pokud je vám mezi dvaceti a třiceti, tím lépe pro vás."

Galerie obrázků filmu Kopačky


Recenze filmu Kopačky

Jmenuje se Peter Bretter, hraje ho Marshall z How I Met Your Mother a chce zapomenout na dívku, která se jmenuje Sarah Marshall. Tak takhle bychom mohli začít, kdybychom se ihned chtěli honit za sofistikovaností Segelova scénáře, který si zjevně a okatě utahuje sám ze sebe, aniž by to mělo nějaké zvláštní důvody. Ale ono vlastně má. Je to prča. I přes slabší výkyvy v chování postav a třikrát odhalené Segalovo přirození, které nepřipraveného diváka může skutečně překvapit. Ale zpět na začátek…...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kopačky


DVD a Blu-ray filmu Kopačky

Zatím nevyšlo.


Související články

6.3.2017 22:12 Pátý Indy vážně dorazí už za dva roky Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
25.9.2016 21:15 Sedm statečných dech nevyrazilo, na Čápy to stačí Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
20.7.2016 08:02 Zemřel režisér Pretty Woman Garry Marshall Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
2.5.2016 11:53 Kniha džunglí vytrvává, Cap s Iron Manem drtí svět Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Není pochyb o tom, že Judd Apatow je král současných komedií. Na co sáhne, z toho se sypou dolary a kritika je z jeho filmů nadšená. Příští rok na nás tedy jeho produkční společnost chystá rovnou několik filmů a nejambicióznější z nich je nejspíš Forgetting Sarah Marshall. Hlavním hrdinou bude Peter Bretter. Ten se před nedávném rozešel s dlouholetou přítelkyní a televizní hvězdičkou Sarah a rozhodl se, že si dá teď chvíli pohov a odjede na dovolenou na Havaj, aby mohl okukovat holky v plavkách a přišel tak na jiné myšlenky. Bohužel netuší, že Sarah se chystá na Havaj také. A nepřijede sama. Tenhle rozchod bude mít ještě dohru a může to dopadnout všelijak. U Apatowových filmů je už téměř pravidlem, že se v nich neobjevují žádné velké hvězdy, ale Kristen Bell rozhodně není neznámá. Její seriál Veronica Mars sice po třech sezónách skončil, ale herečka se rovnou přesunula k nesmírně populárním Heroes a Jason Segel, který se objevil už ve Zbouchnuté, už třetí rok hláškuje v hodně povedeném sitcomu How I Met Your Mother a z povzdálí vše jistí další známé komediální tváře. Jestliže je Segel stejně dobrý scénárista (Forgetting Sarah Marshall je jeho debut) jako herec a Nicholas Stoller to za kamerou vyloženě nepokazí, nejspíš nás čeká další zajímavý a možná malinko neortodoxní komediální zážitek.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.