Konečně spolu

Then She Found Me

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Konečně spolu

Konečně spolu /2008

Režie: Helen Hunt

Hrají: Helen Hunt, Colin Firth, Bette Midler, Matthew Broderick, Lyn Cohen

Česká premiéra: 14.8.2008

USA premiéra: 25.4.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Konečně spolu

V kostce: "Sympatický autorský debut Helen Hunt vypráví o April, jíž znenadání opustí manžel a zemře maminka. Začíná od nuly. A začíná sakra rychle, protože na obzoru se hned objevují nový chlap... i nová máma! Inteligentní a psychologicky věrohodné drama o všedních životních starostech prokládá Helen Hunt standardní dávkou humoru z romantických komedií. Výsledek vám neublíží. "

Galerie obrázků filmu Konečně spolu


Recenze filmu Konečně spolu

Udivuje mě, že Konečně spolu vůbec funguje a že jej táhnou zrovna herci. Přitom jeho casting je svým způsobem příšerný. Kdo pravidelně sleduje obličeje z usedlých konverzačních dramat a komedií, z herecké sestavy seskupené okolo Helen Hunt alias April bude dost možná vyděšen (tedy, přinejmenším moji redakční kolegové jsou). Ústřední hrdinku totiž do filmu uvede nejdřív Matthew Broderick, chlapík, co bude hrát tak-trochu-idioty asi až do důchodu. A tak-trochu-idotem se stává, jak jinak, i tady...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Konečně spolu


DVD a Blu-ray filmu Konečně spolu

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
19.3.2017 20:00 VIDEO: Nejlepší scéna z Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 59 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Asi každý herec chce režírovat, ale někteří herci režírovat musí. Teď to přišlo na Helen Hunt. Se vší úctou k jejím schopnostem a Oscarovi musíme říct, že se momentálně nalézá v nejnevhodnějším věku, v jakému může herečka být. Je příliš stará na to, aby mohla hrát nezadané krásky, a příliš mladá na to, aby se okolo ní utvořila aura „legendární“ herečky. Ve svých čtyřiačtyřiceti se tedy rozhodla poprvé zasednout za kameru a natočit film, v němž by konečně zase po delší době měla hlavní roli. V Then She Found Me si zahraje newyorskou učitelku April, které se jednoho dne zčista jasna zhroutí celý život. Její matka náhle zemře, manžel ji beze slova opustí a navíc se kolem ní začíná motat velmi divná a možná tak trochu šílená televizní moderátorka, která tvrdí, že je její matka. Na April je toho najednou docela hodně a jestli si chce zachovat zdravý rozum, bude si muset svůj život pořádně uspořádat. Je sympatické, že Helen Hunt si pro svůj režijní debut nevybrala životopis nějaké neznámé venezuelské básnířky, ale nenáročnou romantickou komedii. Pokud bude její scénář alespoň trochu zábavný a nebude solidnímu hereckému obsazení házet klacky pod nohy, mohlo by se Then She Found Me zařadit mezi „obyčejné a příjemné filmy.“ A to někdy stačí.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.