Konečná

The Last Stand

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Konečná

Konečná /2013

Režie: Jee-woon Kim

Hrají: Arnold Schwarzenegger, Peter Stormare, Rodrigo Santoro, Jaimie Alexander, Forest Whitaker

Česká premiéra: 7.2.2013

USA premiéra: 18.1.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Konečná

V kostce: "Působivý návrat co se Arnoldovy formy týče. Po zahřívací půlhodince ale začne sílit pocit, že tohle městečko je akční legendě přece jenom trochu malé, a proto následný nukleární úklid přeci jen nemá takové koule jako za starých dobrých časů. Pro fanoušky přesto krásné pohlazení. Pokud tedy chcete pohladit po zádech světlicí, a pak pro jistotu vyfasovat pár broků do hrudního koše."

Galerie obrázků filmu Konečná


Recenze filmu Konečná

Mohl se vemluvit do role v pátém Terminátorovi a jít do čtyř tisícovek kin stylem "all in". Mohl se až do zaslouženého hereckého důchodu ještě pár let (dílů) vézt na postradatelné vlně a šéfovat se Slyem hordě akčních borců, co to nechtěla vzdát. Mohl na vlastní farmě nerušeně vybíjet krtky svou sbírkou vojenských tanků. Neudělal ani jedno z toho a prostě se rozhodl vrátit v oldschoolovém béčku o šerifovi, co srovná do latě partu drogových překupníků. Můžeme teď donekonečna rozebírat, jestli ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Konečná

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Konečná

Zatím nevyšlo.


Související články

5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
28.12.2016 11:30 20 videí s Carrie Fisher, která potřebujete vidět Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
27.11.2016 21:17 Míří Vaiana k miliardě? Fantastická zvířata závidí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
23.10.2016 23:17 Tom Cruise má problém, porazil ho Tyler Perry Rubrika: Novinky Diskuze: 51 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Arnold Schwarzenegger si dal sice od herectví delší pauzu, fakt je ale ten, že Hollywood možná nikdy neměl takovou hvězdu, jako je tenhle bývalý guvernér, takže jeho velký návrat je v jistých kruzích očekávanější než poslední díl Stmívání a Harryho Pottera dohromady. Schwarzenegger naštěstí pochopil dvě věci. Zaprvé - je starý a nemůže dělat podobné šílenosti, které si dovoloval zamlada. A zadruhé – nemá smysl zkoušet jiný žánr, než je ten akční. Natěšení fanoušci Terminátorů, Predátorů, Pravdivých lží a podobných pecek by to asi neustáli. The Last Stand však vypadá na tu správnou akčně-thrillerovou jízdu. Schwarzenegger si tu zahraje šerifa z malého městečka, který musí spolu s partou nezkušených kolegů a militantních domorodců zastavit narkobarona, jenž s pomocí najatého komanda zabijáků utekl přímo ze soudní budovy a hodlá zdrhnout před spravedlností. Bude se hodně střílet. The Last Stand by údajně měla být kombinace Smrtonosné pasti a westernu V pravé poledne. Za kamerou navíc sedí korejský ďábel Jee-woon Kim, jenž ve filmech Hodný, zlý a podivný a Viděl jsem ďábla dokázal, že umí jak atmosféru, tak i (a to především) akční scény, ze kterých padá člověku huba na zem.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.