Komuna

Kollektivet

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Komuna

Komuna /2016

Režie: Thomas Vinterberg

Hrají: Ulrich Thomsen, Trine Dyrholm, Lars Ranthe, Morten Rose, Fares Fares

Česká premiéra: 2.6.2016

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Komuna

V kostce: "Poctivá severská hořkosladkost, která by potěšila každého fanouška černého humoru a morálních dramat, jenže od Vinterberga čekáme přece jen trochu víc. A toho jsme se tentokrát nedočkali ani ve formě, ani v obsahu."

Galerie obrázků filmu Komuna

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Komuna

Člověk nemusí být expertem na severskou kinematografii, aby pro něj jméno Thomas Vinterberg nebylo neznámé. Tenhle dánský umělec totiž společně s Larsem von Trierem už víc jak dvě dekády obnovuje zašlou filmovou slávu svého malého státu. Přestože jeho hollywoodská štace nebyla tak úspěšná jako počátky v rámci hnutí Dogma 95, před čtyřmi lety dokázal vyrukovat s bombastickým Honem, takže s ním stále musíme počítat. Komuna se vrací k Vinterbergovým kořenům a v mnoha ohledech připomíná slavnou R...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Komuna

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Komuna

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
17.6.2016 17:00 Na co do kina: 10 originálních červnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Režisér Thomas Vinterberg je jedním z předních evropských filmařů a má za sebou pecky jako Hon, Rodinná oslava nebo Daleko od hlučícího davu. Jeho novinka Komuna se odehrává v sedmdesátých letech v Kodani, kde spolu žijí Erik a Anna a pokouší se založit komunu, ve které by byli jen dobří lidé, měli se rádi a žili šťastné životy. Takhle na papíře to samozřejmě vypadá snadno a lákavě, realita je však o dost jiná. Zvlášť, když se k nim přistěhuje Erikova milenka. 

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.