Komorná

The Handmaiden

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Komorná

Komorná /2016

Režie: Chan-wook Park

Hrají: Tae-ri Kim, Min-hee Kim, Jeong-woo Ha, Jin-woong Jo, Hae-sook Kim

Česká premiéra: 11.8.2016

USA premiéra: 14.10.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Komorná

V kostce: "Výborná a zároveň osobitá adaptace promyšleného příběhu o trojúhelníku plném zrady a falše. Park potvrzuje pověst režiséra, jehož filmy prostě chcete vidět, i když vám východoasijský styl třeba moc neříká."

Galerie obrázků filmu Komorná

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Komorná

Park Chan-wook je jedním z těch nemnoha korejských režisérů, které nejspíš znáte. Jeho trilogie o pomstě v čele se slavným Oldboyem nechá v klidu málokoho a rozhodně se ji vyplatí vidět. V posledních letech se Park trochu odmlčel, ale teď je tu Komorná. Filmová událost, kterou sám režisér uvedl v Cannes, se došourala i k nám. A je na co se těšit! Park adaptoval román Zlodějka od Sarah Waters, který se odehrává ve viktoriánské Anglii, a dost ho pozměnil. Děj filmu zasadil do 30. let 20. stole...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Komorná

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Komorná

Zatím nevyšlo.


Související články

7.12.2016 14:45 FilmAsia už po dvanácté: Na co byste měli zajít? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
30.11.2016 18:00 Oscary se blíží: Nejlepším filmům vládne Místo u moře Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
10.8.2016 13:00 Na co do kina: 10 originálních srpnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: Cival)

Šlechtična Hideko žije v ústraní na venkovském panství se svým strýcem a poručníkem. Chlípný strýc vychovává Hideko přísnou rukou a čeká, až dospěje, aby si ji mohl vzít a zmocnit se jejího bohatství. V domě se však objevuje podvodník, který zosnuje příchod mladé komorné Sukhui ve skutečnosti chudé kapsářky, která mu má pomoci nebohou Hideko svést. Dobře promyšlený plán ale začíná hatit vášeň, která mezi dvěma dívkami zahoří. Brzy navíc přestává být jasné, kdo koho ve skutečnosti podvádí. Příběh bestselleru Zlodějka spisovatelky Sarah Waters do japonsko-korejských reálií 30. let 20. století převedl jeden z nejvýraznějších jihokorejských režisérů současnosti Park Chan-wook a vytvořil dynamický thriller plný zvratů prodchnutý podmanivou erotickou atmosférou. A díky Aerofilms ho uvidíte i včeských kinech.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.