Komici

Funny People

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Komici

Komici /2009

Režie: Judd Apatow

Hrají: Adam Sandler, Seth Rogen, Eric Bana, Jonah Hill, Leslie Mann

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 31.7.2009

Na DVD od: 18.1.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Komici

Adam Sandler, Seth Rogen, Jonah Hill. Tahle trojka si rozhodně „Funny People“ říkat může. Jak to bude s Ericem Banou, to se zatím odhadnout nedá, ale jeho herecký rejstřík naznačuje, že by kolegům stačit mohl. Minimálně tedy u Judda Apatowa. Apatow se během několika málo měsíců stal komediální stálicí a v Hollywoodu není snad nikdo, kdo by s tímhle producentem a režisérem nechtěl spolupracovat. Má k dispozici celou stáj komiků, o čestné roličky hvězd (které mnohdy sám pomohl vytvořit) není v jeho filmech nouze a diváci jsou většinou velmi spokojeni. Když ale Apatow režíruje, nestačí mu obyčejně jen s klasická řachanda a podle toho vypadá i jeho novinka. Funny People je příběhem čtyřicetiletého komika, který celý život strávil po barech, kde vypráví lidem vtipy. A jednoho dne zčista jasna zjistí, že mu zbývá jen pár měsíců života a že je ještě hodně věcí, které by rád stihl. Při pohledu na obsazení to vypadá, že Apatow to s prostředím plným komiků a hláškařů myslí zcela vážně. Adam Sandler umí zahrát vážnější postavy a Seth Rogen je vtipný tak nějak automaticky. Navíc podle Zbouchnuté a Čtyřicetiletého panice se dá odhadovat, že režisér do svojí novinky vloží i pár dramatičtějších scén. Momentálně byste jen těžko hledali hvězdnější obsazení pro komedii, tak doufejme, že výsledek nezůstane za očekáváním.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Komici


Recenze filmu Komici

Říká se, že druhý film je nejtěžší. Judd Apatow z těžké zkoušky vybruslil precizním upgradeováním svého debutu a ke Komikům tedy přistupoval jako superúspěšný režisér přisprostlých komedií 40 let panic a Zbouchnutá. Těžko mohl v rámci své oblíbené škatulky vymyslet úspěšnější model, proto malinko odbočil a přešaltroval do trochu komplikovanějších sfér.Když tohle vtipálkovi vyjde, rodí se mistrovská díla, na která najednou dopadá i záře zlatých sošek. Vzpomeňte na zvážnění Woodyho Allena. Jenž...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Komici


DVD a Blu-ray filmu Komici

Zatím nevyšlo.


Související články

19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
14.2.2017 14:43 Co bude po Iron Manovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
29.1.2017 18:11 Rozpolcený je hit zimy! Zdrtil Millu i McConaugheyho Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
22.1.2017 22:29 Shyamalan je zpět! Rozpolcený zničil Dieselovo xXx Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.