Kocour v botách

Puss in Boots

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Kocour v botách

Kocour v botách /2011

Režie: Chris Miller

Hrají: Antonio Banderas, Salma Hayek, Zach Galifianakis

Česká premiéra: 1.12.2011

USA premiéra: 28.10.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kocour v botách

V kostce: "Kočkovitý hrdina si obul svoje pohádkové boty a prošlapává v nich důvěrně známou cestu. Naštěstí s trochu větším elánem, než se to poslední roky dařilo jeho soudruhovi Shrekovi. Pestrý dobroružný flák s trochou hispánské vášně, výbornými akčními scénami a vesměs prvoplánovými gagy vaše děcka zabaví. A víc jste snad od tvůrců tentokrát nežádali, ne?"

Galerie obrázků filmu Kocour v botách


Recenze filmu Kocour v botách

Kocour v botách je roztomilá postava. Přiznejme si to. Chlupatý Zorro s očkama jako CDčka, co měl zachránit druhý díl Shreka a přisát k sérii děti, kterým se nelíbil penál se zeleným obrem nebo osuška s hnusným šedivým oslem. Kocour přinesl styl, charisma a hrál na city celého publika. Jeho scén bylo pomálu, takže jsme snesli i pár klišé - španělskou balalajkovou hudbu kdykoliv se objevil, zdánlivě nekonečné záběry stoupající po jeho siluetě a kočkolitové gagy. Jak dobře ale tohle bude fungov...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kocour v botách


DVD a Blu-ray filmu Kocour v botách

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
20.1.2017 17:00 Kdy dorazí animovaný Spider-Man? Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
7.8.2016 22:00 Sebevražedný oddíl urval rekord a zabil Bournea Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
22.7.2016 10:09 Téma: Stíhačky z Top Gunu pořád vládnou nebesům Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
17.6.2016 11:26 Shrek se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Shrek je v háji. Stal se parodií na sebe samotného a nikoho už moc nebaví se jím zabývat. Přesto pořád ještě dokáže vydělávat a před pár lety se zdálo, že tenhle zelený obr je nesmrtelný. A v té době se začalo pracovat na spin-offu. Toho se dočkáme příští zimu a už podle názvu je jasné, že hlavním hrdinou bude Kocour v botách. Ten si to tentokrát zkusí sólo a spolu s partou odvážných pohádkových hrdinů se rozhodne ukrást husu, která snáší zlatá vejce. Režíruje Chris Miller, jenž je zodpovědný za bezpohlavního Shreka třetího a krom Antonio Banderase uslyšíme například i Salmu Hayek nebo Zacha Galifianakise. Teď už musíme jen doufat, že si někdo u Dreamworks všimne, že Shrek už nevypadá technologicky tak dobře jako v roce 2001. A že s tím někdo něco udělá.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.