Kniha džunglí

Jungle Book

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Kniha džunglí

Kniha džunglí /2016

Režie: Jon Favreau

Hrají: Neel Sethi, Scarlett Johansson, Idris Elba, Bill Murray, Ben Kingsley

Česká premiéra: 21.4.2016

USA premiéra: 15.4.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kniha džunglí

V kostce: "Mauglí celý život vyrůstal v džungli mezi zvířaty, teď se však musí vrátit mezi lidi. Po krku mu totiž jde tygr Šér Chán. Cesta přes divočinu bude nebezpečná a i když ho doprovází panter Bahgíra, nakonec si stejně bude muset poradit sám. Jon Favreau natočil svižnou a zábavnou podívanou pro celou rodinu, která vypadá naprosto nádherně a má sympatické hrdiny i napínavé momenty. Občas sice tempo trošku drhne, ale celkově jde o parádní film pro děcka i jejich dospělý doprovod."

Galerie obrázků filmu Kniha džunglí


Recenze filmu Kniha džunglí

Proč se těšit na novou Knihu džunglí? Tuhle otázku si někdy před rokem položil asi každý. Těch důvodů moc nebylo. Měla to být další rodinná disneyovka. Proč ne, tohle studio je umí, ale na MovieZone mají čtenáři radši trošku jiný žánr. Režii dostal na starost Jon Favreau. OK, jako herec je to sympaťák, právě on vrátil Roberta Downeyho Jr. zpátky do první ligy a nebýt něho, možná by dnes comicsový žánr nebyl tam, kde je, že by však šlo o extra zajímavého filmaře, to se říct nedá. A pak tu máme...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kniha džunglí

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Kniha džunglí

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 274 příspěvků
8.3.2017 14:00 První dojmy: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
4.3.2017 12:00 První reakce: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jon Favreau, dřív jen celkem sympatický herec, dnes i režisér, který se může chlubit tím, že pomohl Marvelu nastartovat hvězdnou kariéru a natočil první dva Iron Many, pořád celkem úspěšně střídá hraní s režií. Jeho Kovbojové a vetřelci byl sice propadák a vlastně i celkem mizerný film, ale ne dost na to, aby dostal v Hollywoodu stopku. Teď chystá dobrodružnou podívanou podle klasiky Rudyarda Kiplinga Kniha džunglí, v níž je malý kluk v lese vychováván smečkou vlků, porve se s pekelně naštvaným tygrem Shere Khanem, seznámí se s hadem, i když v tomhle případě spíš hadicí Ka, a všechna ta zvířátka budou dabovat hollywoodské superhvězdy. Uvidíme, jestli z toho vyleze průměrná rodinná taškařice, nebo něco víc.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.