Klub poslední naděje

The Dallas Buyers Club

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Klub poslední naděje

Klub poslední naděje /2013

Režie: Jean-Marc Vallée

Hrají: Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Jared Leto, Steve Zahn, Dallas Roberts

Česká premiéra: 23.1.2014

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Klub poslední naděje

V kostce: "Matthew McConaughey a Jared Leto se bojují proti HIV tím, že do Ameriky vozí nelegální léky. A i když jim jde jen o prachy, brzy se stanou nadějí pro stovky nemocných. Překvapivě svižné drama se skvělou ústřední dvojici, zajímavými hrdiny a brilantními hereckými výkony, které navíc umí včas přijít s inteligentním vtipem nebo se scénou natočenou s nadhledem. Velice příjemné překvapení, o kterém na Oscarech možná ještě uslyšíme. "

Galerie obrázků filmu Klub poslední naděje


Recenze filmu Klub poslední naděje

Máloco mi zní tak nezajímavě jako biografie texaského jezdce rodea, který bojuje s virem HIV tím, že pašuje do Ameriky nepovolené léky. Podobné filmy jdou po Oscarech každý rok. Často je jedno, kdo stojí za kamerou a kdo v nich hraje, jestli jsou o životem utrápených malířích nebo excentrických milovnících hry na hoboj. Pro spoustu filmařů jsou životopisné látky, filmy o genocidě nebo rasismu zkrátka jízdenkou do vyšší ligy. Vždycky se totiž najdou lidi, kteří jim budou tleskat za to, že „ty ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Klub poslední naděje

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Klub poslední naděje

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 12:38 Víkendový výplach #390 o Oscarech a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
22.2.2017 09:30 Kdo natočí nové X-Meny? Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
15.2.2017 09:00 Drb týdne: Popis teaseru Star Wars: Epizody VIII Rubrika: Novinky Diskuze: 45 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Matthew McConaughey si díky filmům jako Obhájce nebo Killer Joe napravil reputaci a ukázal, že pořád ještě umí zahrát role, které jsou náročnější a nestojí jen na tom, jestli má hlavní hvězda na sobě tričko, nebo ne. Drama The Dallas Buyer‘s Club je příběhem podle skutečné události a hlavním hrdinou je Ron Woodroof, jenž v osmdesátých letech žil na plno, fetoval, užíval si s krásnými ženskými a prostě se měl fajn. Dokud nezjistil, že má AIDS. Zbývalo mu třicet dní života a to není zrovna málo, a tak se rozhodl začít do Ameriky vozit léky, které byly v té době nelegální. Brzy zjistil, že léky nezajímají jen jeho, ale že je tu obrovská spousta lidí, jimž by mohly zachránit život. Vláda a famraceutické společnosti to ale viděly jinak, a tak začal boj. Zní to dost zajímavě a obsazení také vypadá velmi slušně. Režisér Jean-Marc Vallée má za sebou solidní a chválené drama The Young Victoria, takže by mohlo jít o kousek, který si diváckou pozornost zaslouží.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.