Klik - život na dálkové ovládání

Click

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (18)
Plakát k filmu Klik - život na dálkové ovládání

Klik - život na dálkové ovládání /2006

Režie: Frank Coraci

Hrají: Adam Sandler, Christopher Walken, Kate Beckinsale, David Hasselhoff, Sean Astin

Česká premiéra: 21.9.2006

USA premiéra: 23.6.2006

Na DVD od: 12.3.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Klik - život na dálkové ovládání

Každý z vás to určitě zažil nespočetněkrát. Něco se stane, je to trapas jako půlka Brna a nejde se vrátit zpátky, i když byste vážně móc chtěli. Něco takového se před napsáním scénáře stalo zjevně i tvůrcům nové Sandlerovky s názvem Click. Ta na otázku „Můžu se vrátit o pár minut zpět?“ odpovídá rezolutně ano – její hrdina, architekt workoholik, zmatený otec a příšerný manžel totiž dostal od jistého profesůrka (Christopher Walken) zázračný ovladač, pro který je usměrňování časového toku lehké jak facka. Je libo na koberečku u šéfa v kanceláři na chvíli „pauznout“, dát mu pořádně do tlamy a pak se dívat, jak si to „užívá“? Je libo přeskočit či zrychlit manželčiny výtky k vašim dlouhým nehtům nebo naopak zpomalit čas při sledování poskakujících vnad pouliční běžkyně? Jak je po chuti! Tlačítka Forward, Rewind, Pause, Play plus ovládání hlasitosti pro vašeho psa či manželku skýtají opravdu nepřeberné spektrum možností, jak si ten otravný a uspěchaný život trochu zjednodušit. A že je to švanda, na to si můžete vsadit. Jenže každá technická blbůstka (a obzvláště ve filmech) mívá i svá ale. Může se porouchat. A taky to většinou dělá – zvlášť když za jejím zrodem stojí brýlatý magor s šedivým afrem. Pak už legrace přestává. Z minuty na minutu začnete šedivět, z vaší osmileté dcery se stane osmnáctiletá sexbomba s upnutým tričkem a co je nejhorší – vzbudíte se třeba po sexu, aniž byste ho absolvovali ;). Mnohem víc dalších ilustrací, co tahle hračička všechno dokáže způsobit, si můžete už teď vychutnat v traileru.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Klik - život na dálkové ovládání

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Klik - život na dálkové ovládání

Sandlerovky jsou fajn - zachutnají, zasytí, nerušeně projdou trávícím traktem a hupky šupky ven. Většinou po nich zůstane pár vzpomínek, které vás donutí sáhnout za pár měsíců po novém "modelu", ale většinou to není nic, o čem byste vyprávěli svým přátelům. Click dost možná chtěl být něčím větším, protože ke klasické romantické zápletce přimíchal trochu sci-fi. Adam Sandler je ostatně mixováním posedlý - občas přidá fotbal, jindy trochu pekelné omáčky nebo poruch paměti v havajském prostředí...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Klik - život na dálkové ovládání


DVD a Blu-ray filmu Klik - život na dálkové ovládání

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.