King Kong

King Kong

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu King Kong

King Kong /2005

Režie: Peter Jackson

Hrají: Naomi Watts, Jack Black, Adrien Brody, Andy Serkis, Jamie Bell, Colin Hanks

Česká premiéra: 15.12.2005

USA premiéra: 14.12.2005

Na DVD od: 19.4.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu King Kong

Carl Denham sní o tom, že jednou natočí velký biják a stane se hvězdou. K tomu však potřebuje dobrý námět, protože zatím vyrábí jenom dokumentární filmy (i když značně filmovým stylem). Teď se dostal k výpravě na ostrov poblíž Sumatry, kde podle dávné legendy žije obří gorila. Vydá se o tom natočit dokument, s tím, že některé pasáže předehraje herečka Ann, kterou doslova sbalí na ulici. Jenže když Ann poprvé zahraje smrtelný výkřik, který má představovat její úlek z obrovského opičáka, ozve se v reakci hromové vytí z džungle. Vypadá to, že na té legendě přece jenom něco bude a ke smůle naší expedice, se na ostrově nepohybuje jenom King Kong, ale i přátelé z Jurského parku. Opičákovi se naštěstí Ann zalíbí, takže se můžete těšit na velké duely mezi velkými zvířátky. Většina z vás ale spolehá na to, že King Kong je novým filmem Petera Jacksona a proto bude dobrý. A basta. Musím říct, že malování čertů na zeď můžeme zatím odložit, podle všech dostupných materiálů to Jacksonovi opět vyjde. Na věštby jsou ovšem jiné instituce, takže se vyplatí počkat na prosinec.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu King Kong

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu King Kong

Pár dní předtím, než jsem na King Konga vyrazil a filmové portály po celém světě začaly tapetovat první nekritické recenze, soukal se mi za zátylek takový příjemný pocit, že tentokrát je to konečně ta správná trefa do černého, ve světle letošní filmové bídy naprostá bomba roku a snad i jeden z nejlepších filmů, co kdy divácké oko spatřilo. Zapomněl jsem rázem na minuty strávené před monitorem, kde jsem Konga párkrát zahlédl v podání chlapíků z Applu, i na kino, kde údernost traileru vyzněla p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu King Kong


DVD a Blu-ray filmu King Kong

Zatím nevyšlo.


Související články

7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
15.12.2016 14:16 S kým se porve Godzilla? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
4.12.2016 12:17 Víkendový výplach #378 o Strážcích Galaxie a kaskadérech Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
22.11.2016 14:18 Další comics pro Lokiho? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.