Kick-Ass 2: Na plný koule

Kick-Ass 2: Balls to the Wall

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu Kick-Ass 2: Na plný koule

Kick-Ass 2: Na plný koule /2013

Režie: Jeff Wadlow

Hrají: Aaron Taylor-Johnson, Chloe Grace Moretz, Jim Carrey, Nicolas Cage, Christopher Mintz-Plasse

Česká premiéra: 22.8.2013

USA premiéra: 22.8.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kick-Ass 2: Na plný koule

V kostce: "Kick-Ass a Hit-Girl si hledí svého a snaží se neusnout na vavřínech. Jejich minulost je ale stejně dož... že to zní jako z klasického tuctového komiksu? Kick-Ass 2 se chytil do pastí, kterým se před lety sám smál. Jeho následná snaha o vyproštění z nich sice není prohrou, ale nečekejte ani trofej pro vítěze. Prostě plichta s jen občasným tahem na branku."

Galerie obrázků filmu Kick-Ass 2: Na plný koule


Recenze filmu Kick-Ass 2: Na plný koule

Hezky jsem se rozvášnil v prvních dojmech, vědom si toho, že recenzi napíše někdo jiný a já se nebudu opakovat. Člověk míní, Cival mění. Ale je to jedno, opakování je přece matka moudrosti. Dost možná si to myslel i Jeff Wadlow, když odmávnul první klapku druhého Kick-Ass. Ale některé věci zkrátka podruhé zopakovat nelze. Abyste si uvědomili důvod, proč byl Kick-Ass 2 předem prohranou bitvou, musíte se vrátit o tři roky zpátky. Jednička totiž byla srdcovým projektem Matthew Vaughna. Zakecal s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kick-Ass 2: Na plný koule

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Kick-Ass 2: Na plný koule

Zatím nevyšlo.


Související články

12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
5.2.2017 12:00 Víkendový výplach #387 o Westworldu a Cageovi Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
12.1.2017 10:00 Disney láká superhvězdy Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
11.1.2017 13:45 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

První Kick Ass bylo přibližně geniální a našlo se dost diváků, kteří to ocenili svými penězmi. Stejně tak se samozřejmě našlo dost lidí, kteří si vzhledem k úspěchu jedničky přejí pokračování a jelikož se jedná o film podle comicsové předlohy, tudíž je kde čerpat, brzy se dočkáme slibně vypadajícího sequelu. Jaktože slibně, když od projektu odstoupil jeho režisér Matthew Vaughn, který teď hraje o něco vyšší comicsovou ligu? Protože předloha je super, vrací se původní obsazení, které doplňuje skvělý Jim Carrey a na pozici režiséra se usadil Jeff Wadlow. To vůbec není špatná voba, Wadlow totiž u Cry Wolf i u poctivé řežby Never Back Down dokázal, že je velice schopný filmař, který dokáže i z klišovitého příběhu vytřískat kvalitní podívanou. Ne snad, že by ve světě Kick Ass hrozilo nějaké to klišé - stejně jako předloha i filmová jednička dělala všechno proto, aby se jim vyhýbala jako čert kříži. Ale je dobré vědět, že se pod pokračování jednoho z nejlepších comicsových filmů (a jednoho z nejlepších filmů předminulého roku) ujal člověk, kterému můžeme věřit. Snad bude pod jeho dohledem mít konfrontace Kick Ass s Red Mistem stejné koule jako v případě Vaughnovy jedničky!

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.