Když si Chuck bral Larryho

I Now Pronounce You Chuck and Larry

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Když si Chuck bral Larryho

Když si Chuck bral Larryho /2007

Režie: Dennis Dugan

Hrají: Adam Sandler, Kevin James, Jessica Biel, Steve Buscemi, Ving Rhames

Česká premiéra: 20.9.2007

USA premiéra: 20.7.2007

Na DVD od: 28.1.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Když si Chuck bral Larryho

Máme rádi Adama Sandlera. Máme rádi, když mlátí lidi golfovou holí. Máme rádi, když nekontrolovatelně uráží každého, koho potká. Máme rádi, když křičí na děti. Máme rádi, když se pere s důchodci. Bohužel v posledních filmech, ať už jsou jakkoliv dobré, se tenhle je typický humor malinko vytratil. Není se čemu divit, Sandlerovi už je čtyřicet, fyzička není tak dokonalá jako zamlada a ten teenagerovský nenáročný humor by už možná byl v jeho podání malinko trapný. Každopádně Click a 50x a stále poprvé jsou filmy, které taky organismu neškodí. I Now Pronounce You Chuck and Larry bude podle všeho další typická sandlerovská komedie, která puritány urazí a nás pobaví. K ruce tu navíc bude mít Sandler televizní hvězdu Kevina Jamese (seriál King of Queens), který se u nás objevil snad jen v roli profesionální nicky, o kterou se musel postarat Hitch. Spolu si zahrají hasiče, kteří zjistí, že štědrý americký sociální systém má několik děr, kterých by se dalo využít k vlastnímu obohacení. A jednou z nich je politicky korektní vnímání homosexuality na pracovišti. Chuck a Larry tedy začnou předstírat, že jsou homosexuálové. Poslouchat Eltona Johna a nosit růžové košile ale nestačí k tomu, abyste zkušeného úředníka přesvědčili, že jste se svým kolegou víc než kamarádi. Za kameru se posadí Sandlerův dlouholetý spolupracovník a kámoš Dennis Dugan, který je zodpovědný za největší pecky jeho ranné kariéry (Velký táta, Rivalové). Téhle dvojici to zatím vždycky vyšlo a není důvod se bát, že tentokrát by to mělo být jinak.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Když si Chuck bral Larryho

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Když si Chuck bral Larryho

V lidském životě je jen několik jistot. Vánoce budou vždycky 24. prosince, česká fotbalová liga bude vždycky o simulování a padání blízko pokutového území a Adam Sandler bude točit každý rok ve stejnou dobu úspěšnou komedii. Tím, jak tenhle komik stárne, se však mění i jeho herecký styl. V mládí mu nedělalo problém z plných plic řvát na osmileté děti nebo házet golfovou holí do davu lidí. Avšak v poslední době to vypadá, jako by se tahle bývalá noční můra milovníků inteligentní zábavy chtěla ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Když si Chuck bral Larryho


DVD a Blu-ray filmu Když si Chuck bral Larryho

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.3.2017 16:00 První 2 plakáty Spider-Man: Homecoming Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.3.2017 10:11 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.