Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Kazatel

Kazatel /2010

Režie: Scott Charles Stewart

Hrají: Paul Bettany, Cam Gigandet, Karl Urban, Maggie Q, Stephen Moyer

Česká premiéra: 12.5.2011

USA premiéra: 13.5.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kazatel

V kostce: "Válka s upíry skončila vítězně pro lidi. Tedy alespoň to tak vypadá. Zabiják ve službách církve totiž brzy zjistí, že to tak docela není pravda a že lidstvo, které usnulo na vavřínech, bude mít nejspíš velké problémy. Béčkový akční horor podle comicsové předlohy chtěl být letní výplachovou podívanou bez větších ambicí. Bohužel díky mizernému režisérovi, nezajímavým hrdinům, špatně nasnímané akci a nulové logice je to přesně ten typ filmu, ze kterého si nejspíš budete dělat příštích pár měsíců legraci. "

Galerie obrázků filmu Kazatel


Recenze filmu Kazatel

Každý si zaslouží druhou šanci. Režisér Scott Stewart nás vloni nepříjemně překvapil béčkem Legie, kde se řezali andělé a bylo u toho spousta fajn herců. A prakticky se na to nedalo koukat, protože úroveň stupidity a zároveň filmového neumětelství byla do nebe volající. Stewart však vydělal (ne proto, že by na jeho film přišlo hodně lidí, ale protože stál málo peněz) a dostal možnost předvést, že poprvé to s mizernou kvalitou byla náhoda. Bohužel nebyla. Kazatel je sice výrazně lepší film než...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kazatel


DVD a Blu-ray filmu Kazatel

Zatím nevyšlo.


Související články

12.2.2016 10:03 Sam Jackson a Stephen King Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
29.9.2014 15:13 Hermiona proti kultu Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
1.11.2012 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Říjen 2012 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
10.9.2012 18:01 Vin Diesel bude lovit čarodějnice Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.1.2012 12:30 10 filmů, které vám letos vyplaví adrenalin Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Paul Bettany hodlá přitvrdit. Tenhle chlapík má bezpochyby dost hereckého talentu i charismatu, ale když v Šifře mistra Leonarda vraždil v mnišském hábitu a mlátil se přes záda bičem, veškeré budování seriózní herecké kariéry bylo najednou pryč. Teď se však Bettany vrací a v andělském akčním hororu Legion ukazuje, že umí i tvrďáky. S režisérem Scottem Charlesem Stewartem ho natáčení nejspíš bavilo, a tak se ti dva rozhodli spojit síly i u adaptace westernového comicsu Priest. Tady si Bettany zahraje bývalého kazatele, jenž se rozhodl bojovat se zlem ne s pomocí modliteb, ale s koltem u pasu. Tím zlem jsou v tomhle případě upíři vedení Karlem Urbanem, kteří unesli neteř hlavního hrdiny. Bettany tak bude muset spojit síly s mladým šerifem a se zubatými zabijáky si to řádně vyříkat. Uvidíme, jestli to bude stát za to.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.