Kauza CIA

The Good Shepherd

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Kauza CIA

Kauza CIA /2006

Režie: Robert De Niro

Hrají: Matt Damon, Angelina Jolie, William Hurt, John Turturro, Robert De Niro, Alec Baldwin

Česká premiéra: 1.11.2007

USA premiéra: 22.12.2006

Na DVD od: 5.6.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kauza CIA

Tajná služba. Jak atraktivní filmové téma bez ohledu na poplatnost doby. Výzvědné techtle mechtle, zdvojené identity, supermoderní hračičky, to vše obestřené vědomím, že nahlížíte někam, kam se ve skutečnosti podívá zhruba desetina procenta všech smrtelníků. Poštěstilo se to například Edwardu Wilsonovi, který už na vysoké prokazoval nadprůměrné schopnosti, které ho později předurčili pro dráhu zodpovědného agenta, jenž stál u zrodu nejslavnější tajné organizace vůbec – CIA. Momentálně však probíhá druhá světová válka a tahle agentura zatím neexistuje. Má jen svůj prazáklad v organizaci zvané Kosti a lebky, jíž je Edward (Matt Damon) čerstvým členem. Pod režijní taktovkou hereckého veterána Roberta De Nira má zodpovědět dvě základní otázky: Jak vlastně probíhal zrod takového kolosu, schovaného za tajemné uskupení tří písmen a zda už v té době dokázali být jeho budoucí členové natolik loajální, aby svou práci postavili nad priority většiny smrtelníků - tedy milující manželku a související rodinné hodnoty. A i když se Edward snaží svoji famílii nevtahovat do světa plného lží a nebezpečných intrik, zdá se, že někdo jiný z jeho přátel to dělá. A to je hnacím motorem celé zápletky De Nirova filmu – očistit se, najít práskače, postavit prazákladní kámen pro úzkou společnost, která pevně ctí podobné zásady a ujistit se, že zůstane do budoucna podobnými „nedostatky“ neposkvrněna.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Kauza CIA

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Kauza CIA

Robert De Niro je stálicí hollywoodské kinematografie. V jeho filmografii je v posledních letech spoustu balastu a tomuhle veteránovi kolikrát v očích čtete znechucení rolí i filmem, ve kterém právě hraje. Nicméně zachovává dekórum a glanc. Prostě profesionál každým coulem. Jinými slovy - De Nirův herecký talent začíná tam, kde jiní končí. De Niro však patří i k těm hercům, kteří okoukali z práce režijních es to nejlepší a čas od času mají neodbytnou potřebu se vyjádřit i ze druhé strany kame...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kauza CIA


DVD a Blu-ray filmu Kauza CIA

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
29.1.2017 18:11 Rozpolcený je hit zimy! Zdrtil Millu i McConaugheyho Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
11.1.2017 13:45 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
13.12.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních prosincových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
15.11.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních listopadových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.