Kat: Válečná zóna

Punisher: War Zone

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (45)
Plakát k filmu Kat: Válečná zóna

Kat: Válečná zóna /2008

Režie: Lexi Alexander

Hrají: Ray Stevenson, Dominic West, Dash Mihok, Julie Benz, Wayne Knight

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 5.12.2008

Na DVD od: 24.8.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kat: Válečná zóna

Frank Castle není klasický comicsový hrdina. Nelétá nad městem v upnutém kostýmu s růžovou maskou a nelikviduje superpadouchy pomocí svých atomových větrů. Frank na to jde jednoduše. Jelikož nemá žádné speciální schopnosti, musí se spolehnout na svůj armádní výcvik a osobní muniční sklad. Zatímco jeho kolegové zachraňují svět před invazemi mimozemšťanů, Frank Castle likviduje mafiány a obyčejné pouliční grázlíky. Bez lítosti, bez milosti a bez rozdílu. Kdo je vinen, ten končí. Punisher si totiž jednou najde každého. A teď se rozhodl zaměřit se na psychopata jménem Jigsaw. Tenhle magor, jehož obličej po jedné ošklivé nehodě připomíná skládačku puzzle, se totiž rozhodl ovládnout newyorské podsvětí. Pod Sochou svobody poteče krev. Hodně. Když se před pár lety pokoušel scénárista a debutující režisér Jonathan Hensleigh převést comicsového Punishera na plátno, zklamal na celé čáře. Namísto desítek mrtvol a nápaditého násilí jsme dostali ubuleného Thomase Janea a přehrávajícího Johna Travoltu. Teď se ale za kameru posadila režisérka hodně drsných Hooligans Lexi Alexander, Thomas Jane dostal padáka a na jeho místo nastoupil Ray Stevenson ze seriálu Řím. A na první pohled jde o dobrou volbu. Punisher sice nemůže konkurovat Spider-Manovi a ostatním prvoligovým borcům, ale takové poctivé akční béčko plné ustřelených hlav a drsných hlášek by určitě nikomu neublížilo.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Kat: Válečná zóna


Recenze filmu Kat: Válečná zóna

Do třetice všeho dobrého. To si nejspíš řekli tvůrci nového filmového Punishera, když začalo natáčení. Frank Castle – nekompromisní soudce, porota i kat v jedné osobě – už se na filmová plátna podíval dvakrát a ani jednou se mu zatím příliš nedařilo. Mstitel s Dolphem Lundgrenem si z předlohy příliš motivů nevzal a skončil jako zábavné ale zaměnitelné akční béčko. Kat s Thmasem Janem a Johnem Travoltou byl zase vyměklá nuda téměř bez akce. Punisher: War Zone však v trailerech naznačoval, že t...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kat: Válečná zóna


DVD a Blu-ray filmu Kat: Válečná zóna

Zatím nevyšlo.


Související články

7.3.2017 22:00 První dojmy: Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
26.1.2017 14:00 Predátor vs. Punisher Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
20.11.2016 12:17 Víkendový výplach #376 o Star Wars a zbraních Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
13.11.2016 21:25 Strange porazil Příchozí, Hacksaw Ridge má výdrž Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.