Kamarádova holka

My Best Friend´s Girl

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Kamarádova holka

Kamarádova holka /2008

Režie: Howard Deutch

Hrají: Kate Hudson, Lizzy Caplan, Dane Cook, Alec Baldwin, Jason Biggs

Česká premiéra: 15.1.2009

USA premiéra: 19.9.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kamarádova holka

V kostce: "Profesionální dohazovač se zamiloval. Bohužel do lásky svého nejlepšího kamaráda. Jak jejich románek dopadne? Nemusíte hádat dvakrát. Kamarádova holka vykrádá Hitche se vším všudy, jeho dějové schéma ale taví do výrazně méně zábavné podívané. Nápady a humor zastoupily sprosté výkřiky z úst ověřených herců, romantiku vyštípal intenzivní pocit trapnosti. Nebrat. "

Galerie obrázků filmu Kamarádova holka


Recenze filmu Kamarádova holka

Recenze na snímky ledva průměrné se píší špatně. Tuplem to platí o podmnožině rutinních romantických komedií americké provenience. Ale opravdu největším zlem jsou až jejich první odstavce. Schválně si jimi zkuste prolistovat. Z drtivé většiny z nich ucítíte beznaději. Nebo spíš smutek. Obvykle se zavzpomíná na to nejlepší z hollywoodské historie (dávné i nedávné), padne jméno Richarda Curtise a jeho britských souputníků, vzdělanější možná vzpomenou na My Sassy Girl a vysypou z rukávu pár dalš...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kamarádova holka


DVD a Blu-ray filmu Kamarádova holka

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
6.11.2016 21:13 Doctor Strange rozemlel Gibsonův válečný krvák Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
30.10.2016 21:10 Doctor Strange dominuje světu, Inferno vyhořelo Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
28.10.2016 10:36 Třetí Cloverfield je na cestě Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
23.10.2016 23:17 Tom Cruise má problém, porazil ho Tyler Perry Rubrika: Novinky Diskuze: 51 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Howard Deutch chce dát pojmu "milostný trojúhelník" úplně nový rozměr. Do jeho rohů totiž postaví tři přátele. Nic nového, vztahy mezi nimi jsou ale o něco víc komplikované, než bývá zvykem. Tank (Dane Cook) se nedávno rozešel s Alexis (Kate Hudson), sám se s tím ale pořád nemůže smířit. Ani sama Alexis si ještě není jistá, jestli chce dlouholetté pouto jen tak přetrhnout. Tank proto vymyslí plán, jak jí připomenout, že je pro ní ten pravý, že nikoho lepšího nenajde. Jenže plán je to dost blbý. Hlavní roli v něm totiž hraje jeho nejlepší kamarád, kterého chce Tank poslat s Alexis na rande. Cíl mise? Totálně se znemožnit, být idiot, prostě cokoliv, co by Alexis přinutilo vrátit se k "bejvalýmu". Ten háček v tom zřejmě všichni vidíme, je jen otázkou pár skleniček, než se ti dva dají dohromady. Jenže co Tank? Mají mu to říct, nebo před ním hrát divadlo? To už je na Deutchovi (který má mimochodem v IMDb profilu krásné trivia: Režíroval tři sequely filmů, s jejichž originály neměl nic společného...) a jeho scénáristech. Samozřejmě nečekejte žádný komediální zázrak ani nezapomenutelnou romantiku. Jako veselá taškařice do smutného podzimu je ale film s Kate Hudson příjemné osvěžení. Stačí se podívat na trailer na Fool´s Gold, komediální timing a přirozenost jí rozhodně nechybí.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.