Jurský svět

Jurassic World

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (50)
Plakát k filmu Jurský svět

Jurský svět /2015

Režie: Colin Trevorrow

Hrají: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jake M. Johnson, Vincent D'Onofrio, Omar Sy

Česká premiéra: 11.6.2015

USA premiéra: 12.6.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jurský svět

V kostce: "Další čtvrtý díl léta 2015, který rozdává radost. A nečekanou. Neznámý režisér Colin Trevorrow vyrukoval se sebevědomou letní popcornovkou, která baví každou minutu a do okoukaných výběhů tyranosaura, velociraptorů nebo pterodaktylů vhání nejen nová sousta, ale i svěží energii a fajnová scenáristická řešení. Nekomplikovaná, ale velmi zábavná oddychovka pro celou rodinu, ve které si Chrise Pratta užijete stejně dobře jako všelijaké krvežíznivé praještěry, obstojí líp než dvojka a trojka!"

Galerie obrázků filmu Jurský svět


Recenze filmu Jurský svět

Příroda si vždycky cestu najde. A zjevně nejen příroda, ale i série o Jurském parku. Dlouhých 22 let poté, co Steven Spielberg uhranul svět svým trikově revolučním dobrodružstvím, se k dinosaurům vracíme. Co na tom, že už jsme se jich v sequelech, televizních seriálech, IMAXovských exhibicích a dalších rodinných filmech nabažili až až. Na Isla Nublar to těmhle přerostlým ještěrkám pořád sluší nejvíc.Colin Trevorrow neservíruje dinosauří roller-coaster, ale spíš vyváženou dobrodružnou podívano...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jurský svět

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Jurský svět

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 259 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
10.3.2017 21:00 Pokračování Avatara se znovu odkládá Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
9.3.2017 09:29 Wolverine za volantem Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
8.3.2017 14:00 První dojmy: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Sci-fi Jurský park od Stevena Spielberga je film, s nímž většina redakce vyrůstala a i když další dva díly už trochu z kvalit slevily, rozhodně se mezi dinosaury rádi vrátíme. Steven Spielberg tentokrát přenechal režii mladému a talentovanému chlapíkovi jménem Colin Trevorrow, který natočil sci-fi komedii Vlastní zbraň podmínkou a my jsme malinko nervózní z toho, jak si poradí z mnohonásobně velkolepějším a dražším projektem. Samotný příběh zatím tvůrci tají, ale ví se, že se bude odehrávat dvaadvacet let po jedničce a šeptá se něco o tom, že v něm budou mít velkou roli mořské potvory a že dinosauři tu budou lidi nejenom žrát, ale někteří jim i pomohou. Každopádně na prvních obrázcích vidíme skutečně velkolepý zábavní park, ve kterém se bude určitě krásně utíkat před monstry a bojovat o život. Casting je fajn, velká hvězda sice žádná, ale Chris Pratt je sympaťák a po Strážcích Galaxie by jeho jméno přeci jen mohlo pár lidí do kina nalákat.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.