Jupiter vychází

Jupiter Ascending

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (74)
Plakát k filmu Jupiter vychází

Jupiter vychází /2014

Režie: Andy Wachowski, Lana Wachowski

Hrají: Channing Tatum, Mila Kunis, Eddie Redmayne, Sean Bean, Tuppence Middleton

Česká premiéra: 5.2.2015

USA premiéra: 6.2.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jupiter vychází

V kostce: "Wachowští opět mířili vysoko, jelikož ale svůj nádherný svět vycpali lichými postavami a nuzným příběhem, nedopadlo to moc dobře. Jupiter vychází má technické parametry prvotřídní space opery a zřejmě si najde hrstku spokojených fanoušků (= lidí, co ho budou brát jako houfně nepochopený vtip), jinak ale jde jen o slušně odsýpající galaktickou pitomost. Pokud nemáte úchylku na Channingovu hruď nebo na vesmírné lodě, ruce pryč!"

Galerie obrázků filmu Jupiter vychází


Recenze filmu Jupiter vychází

Sourozenci Wachowští vždycky patřili mezi tvůrce, kteří odmítají stát na místě. Matrixy asi není potřeba představovat, ambice nicméně nechybí ani ostatním kouskům od tohohle režijního dua. Speed Racer sice kdekomu nesednul, pořád ale šlo o jedinečný experiment, a to samé se dá říct i o Atlasu mraků. Když se tedy Wachowští rozhodli natočit space operu o tom, jak se z ruské uklízečky stane planetární vládkyně, opět se nedalo mluvit o tom, že by jeli na půl plynu.O to bolestivější je ale bohužel...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jupiter vychází

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Jupiter vychází

Zatím nevyšlo.


Související články

8.3.2017 14:00 První dojmy: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
1.3.2017 14:00 První dojmy: Logan: Wolverine Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
28.2.2017 09:17 Co chystá Angelina Jolie? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
21.2.2017 18:00 První fotka obsazení sólovky Hana Sola Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Atlas mraků byl sice vynikající film, ale pro většinu diváků dost těžko stravitelný a ani akademie ho nedokázala docenit. Každopádně Andy a Lana Wachowski od sci-fi rozhodně nehodlají utéct a jejich novinka Jupiter Ascending by opět mohla být hit. Na místo velkého filozofického a pro někoho možná až příliš komplikovaného příběhu dostaneme něco, co by mohly davy strávit lépe. V daleké budoucnosti žije lidstvo pod dohledem vyvinutějších bytostí z vesmíru, které si rády hrají s genetikou a s mutacemi. Vesmírná královna jednoho dne zjistí, že bezvýznamná ruská uklízečka má stejnou DNA jako ona a to by pro ni mohlo znamenat hrozbu. Vyšle za ní tedy zabijáka jménem Django Wise, ten však svůj úkol nesplní. Zamiluje se a rozhodne se mladou dívku ochránit. Channing Tatum a Mila Kunis snad přitáhnou do kin dost lidí, Wachowští si to zaslouží.  

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.