Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Joy

Joy /2015

Režie: David O. Russell

Hrají: Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Robert De Niro, Elisabeth Röhm, Édgar Ramirez

Česká premiéra: 7.1.2016

USA premiéra: 25.12.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Joy

V kostce: "Pětkové hodnocení je možná trochu přísné, ale jak lépe vyjádřit průměrnost, ze které snímek ani na chvilku nevyjde? Příběh o televizní hvězdě a jejím zázračném mopu je moderní pohádkou pro záoceánské maminy, ale našemu divákovi bohužel nemá co nabídnout."

Galerie obrázků filmu Joy


Recenze filmu Joy

Tým z úspěšné Terapie láskou, která před třemi lety frčela v kinech i na Oscarech, se dal opět dohromady, aby všem zúčastněným přinesl další vavříny i dolary. Tentokrát s příběhem o americké vynálezkyni a televizní hvězdě Joy Mangano, která vymyslela samoždímací mop. Nezní to nijak světoborně a hned prozradím proč – protože to světoborné opravdu není.Joy je matkou samoživitelkou a rozhodně to nemá lehké. Má dluhy, bydlí v domě s rozvedenými rodiči a s bývalým manželem a všechno se na ni jaksi...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Joy

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Joy

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

David O. Russell teď patří mezi filmaře, kteří budou nejspíš s každým filmem patřit mezi kandidáty na nějaké ty filmové ceny. Proč ne, ten chlapík si to zaslouží, navíc umí lákat do svých filmů zajímavé tváře a zvládá střídat žánry tak, že může vždycky překvapit. Joy nebude životopis, ale částečně má vycházet z životního příběhu Joy Mangano, ženy, která se dokázala prosadit v drsném světě investic a zároveň se stala hlavou velké rodiny. Russell se však inspiroval i dalšími úspěšnými ženami. Každopádně dorazí hrdinka, která šéfovala čtyřem generací jedné rodiny a navíc řídila impérium, ve kterém se točily miliardy. Jennifer Lawrence už spolupráce s Russellem vynesla Oscara, Bradley Cooper nebo Robert De Niro s ním mají taky evidentně sakra dobré zkušenosti, takže očekáváme povedené drama. A zajímavější film než trochu divný Špinavý trik.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.