Jonah Hex

Jonah Hex

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (33)
Plakát k filmu Jonah Hex

Jonah Hex /2010

Režie: Jimmy Hayward

Hrají: Josh Brolin, Megan Fox, John Malkovich, Will Arnet

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 18.6.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jonah Hex

V kostce: "Tak trochu nadpřirozený tak trochu western, který je podle comicsu, ale zápletku ukradl z Wild Wild West. Podává ji ještě zmatenějším způsobem, takže se už v půlce začnete nudit (což je při čisté délce 73 minut docela výkon). Filmu chybí téměř všechno – dobrý příběh, stylovost, atmosféra, lepší akce a hlavně celková soudržnost. Brolin je ale v roli zjizveného pistolníka fajn, Fassbender si roli padoucha vychutnal a [[Megan Fox]] se ve všech svých (vesměs zbytečných) scénách krásně vyretušovaně leskne."

Galerie obrázků filmu Jonah Hex


Recenze filmu Jonah Hex

Jonah Hex je pistolník, který nejdřív střílí, až pak se ptá. Ne že by neudržel kolt v pouzdře. Prostě si to může dovolit – umí totiž dotekem křísit mrtvé. K té schopnosti přišel kdysi dávno u svého hořícího domu (rodina included), kde jej zlotřilý Quentin Turnbull (znuděný John Malkovich) ocejchoval žhavým železem. Jonah z toho málem umřel; aby ne, vždyť si pak nenáviděné QT ještě seškrábal z tváře rozžhaveným tomahavkem. Naštěstí jej s duší na jazyku našli Indiáni z kmene Vran a vyléčili ho....

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jonah Hex


DVD a Blu-ray filmu Jonah Hex

Zatím nevyšlo.


Související články

9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
12.12.2016 15:00 Nominace na 74. Zlaté glóby Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
26.9.2016 13:28 Co chystá režisér Temného případu? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
22.8.2016 16:32 Ben-Hur propadákem roku! Sebevražedný oddíl vede Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
13.4.2015 12:30 Výsledky: 2015 MTV Movie Awards Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Komiksy teď letí a ještě víc je v módě točit "ty trochu jiné". Jaké? Třeba příběh zjizveného konfederačního vojáka, který se snaží vystopovat voodoo praktikanta, v jehož úmyslu je probudit armádu mrtvých a s její pomocí osvobodit Jih od Severu. Takové. Jonah Hex je tak trochu záporák, s ničím se nepáře a s mírným nadhledem by se dal přirovnat k postavám Clinta Eastwooda. Akorát bude o něco víc střílet a vypadat trochu děsivěji, z války má totiž zjizvenou celou půlku obličeje. Kombinace komiksu a westernu tu ještě nebyla a pokud sešity z dílny DC comics stojí za to (jakože zřejmě stojí), máme se na co těšit. Jimmy Hayward sice točí svůj první hraný film (debutoval animákem Horton), jenže má parádní obsazení, se kterým už má z půli vyhráno: v hlavní roli Josh Brolin, sekundovat mu bude sexbomba Megan Fox a do jeho voodoo panenky si sem tam šťouchne skvělý Malkovich. Tohle se prostě musí povést! Cool námět, cool hrdinové, cool obsazení (Megan bude hrát prostitutku!) a hlavně děsně cool scénáristé: Mark Neveldine a Brian Taylor, cvoci, kteří režírovali Crank a Gamera. Už podle toho to vypadá, že se s tím Jonah Hex nebude moc párat.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.