John Wick

John Wick

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu John Wick

John Wick /2014

Režie: David Leitch, Chad Stahelski

Hrají: Keanu Reeves, Adrianne Palicki, Willem Dafoe, Bridget Moynahan, Jason Isaacs

Česká premiéra: 23.10.2014

USA premiéra: 24.10.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu John Wick

V kostce: "Keanu Reeves je vysloužilý zabiják, kterému syn bývalého zaměstnavatele zabil psa. Což je dostatečný důvod k pomstě a zabití asi stovky lidí. John Wick je béčko s výtečně natočenou akcí, charismatickými postavami a občas z něj vykoukne i parádní drsňácký humor. Podobný film tu už chvilku nebyl, takže pokud vám tenhle žánr chybí, fofrem do kina. John Wick je jednou z nejzábavnějších akčních pecek posledních let."

Galerie obrázků filmu John Wick


Recenze filmu John Wick

O tom, že jsou klasické akční filmy téměř mrtvé, jsme psali už mnohokrát. Série Expendables vsadila na nostalgii a poprvé i podruhé to celkem vyšlo, trojka však kvůli uniklému ripu propadla, a tak je pravděpodobně konec. A do dalších chlapáckých filmů se nikdo moc nehrne. Občas něco natočí Gerard Butler, Jason Statham nejspíš nikdy nebude kopat vyloženě áčkovou ligu a fandové se musí chtě nechtě vracet zpátky k prověřeným peckám z osmdesátých a devadesátých let. Naštěstí je v Hollywoodu pár l...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu John Wick

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu John Wick

Zatím nevyšlo.


Související články

19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
17.2.2017 17:00 Téma: 11 filmů, které stály daleko méně, než byste čekali Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
16.2.2017 17:00 První dojmy: John Wick 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
14.2.2017 14:43 Co bude po Iron Manovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
13.2.2017 10:23 Halloween se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Keanu Reeves je pravděpodobně jeden z nejhodnějších lidí v Hollywoodu. Historky o tom, jak se vzdal milionů za pokračování Matrixu a rozdělil je mezi trikaře a další kolegy, jsou už celkem legendární. Tentokrát se rozhodl pomoci s kariérou dvěma kaskadérům. Chad Stahelski je víceméně jeho dvorní dublér a David Leitch patří mezi absolutní špičku ve svém oboru. Teď se oba rozhodli vyzkoušet si režii a pochopitelně si nevybrali drama o pečení cukroví. John Wick bude akční film o bývalém zabijákovi, který zjistí, že jeho kolega a kamarád dostal za úkol ho zlikvidovat. Je čas ukázat, že ve svém důchodu nic nezapomněl. Obsazení je velmi solidní a oba pánové za kamerou mají s akcí hodně zkušeností (Matrix, 300, V jako Vendeta, Blitz, Wolverine), takže snad svůj velký debut zvládnou a my dostaneme pořádný akční nářez.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.