John Wick 2

John Wick: Chapter Two

Plakát k filmu John Wick 2

John Wick 2 /2017

Režie: Chad Stahelski

Hrají: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Peter Stormare, Ian McShane, Ruby Rose

Česká premiéra: 23.2.2017

USA premiéra: 10.2.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (46)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (7)

Super Bowl Spot

John Wick 2: Super Bowl Spot John Wick 2: Super Bowl Spot John Wick 2: Super Bowl Spot

Tohle je jediný superbowlí spot, u kterého jsem měl blažený úsměv od ucha k uchu. I když nejde o komedii, ale valentýnský (hehe) akční nářez. A vypadá famózně. Škoda jen toho, že spot nemá nějakou supercool údernou tečku a malinko vyzní do ztracena, jinak jde totiž o parádní náhul, který miluje svoji postavu, ví, co měli diváci rádi na jedničce, a vykrmuje oči novými libově třaskavými momenty, které se v mnohem dražších a tedy i rodinějších blockbusterech moc nevidí. John Wick je prostě borec.

 

 


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (60)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (18)

Trailer

John Wick 2: Trailer John Wick 2: Trailer John Wick 2: Trailer

Něco takového jsem při pondělku večer celkem potřeboval vidět. Dvojka Johna Wicka už v minulé upoutávce naznačila, že tvůrci nehodlají měnit nic na tom, co tak dobře fungovalo minule, a tentokrát tomu není jinak. Jen je tu ještě víc stylizace, efektní hraní si s barvami a naštvanější Keanu Reeves, který bude v Římě nejspíš dělat takový bordel, že by se za to nestyděli ani Russell Crowe a Bruce Lee. Má to tempo, efektní brutalitu z jedničky, vytříbený osobitý styl, spoustu herců, kteří si svoje role evidentně užívají (Ian McShane tu působí jak brácha Satana), i náznaky, že se ve filmu dočkáme rozšíření už tak celkem zajímavého světa a nepůjde jen o nastavovanou kaši. No a pořád to samozřejmě vypadá stejně dobře a nekompromisně jako minule. V souboji zimních akčňáků zatím vede Reeves před Vinem Dieselem a Millou Jovovich o několik koňských délek.  A vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby si je podal i v kinech.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (82)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (28)

Teaser

John Wick 2: Teaser John Wick 2: Teaser John Wick 2: Teaser

Mám pokušení dát plnou palbu, protože John Wick se hlásí přesně s tím stylovým nářezem, jaký jsme si přáli. A vypadá u toho elegantněji než poprvé. Už úvod s kvádrem má parádní feeling, a když na něj naváže palba z bouchaček všech velikostí i kadencí, neubránil jsem se zálibnému mrouskání. Co chtít víc? Je tady ohromná úcta k postavě, k jejímu světu a k předchozímu filmu, na jehož styl se uctivě navazuje. Keanu Reeves vypadá správně naštvaně a ani jeho noví protivníci (hlavně Laurence) vám kupodivu nevnuknou vzpomínky na časy Matrixu. Vynikající práce, snad bude i celovečerní tvar stát za to!

 

 


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.