Jmenuji se Oliver Tate

Submarine

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Jmenuji se Oliver Tate

Jmenuji se Oliver Tate /2010

Režie: Richard Ayoade

Hrají: Paddy Considine, Sally Hawkins, Noah Taylor, Craig Roberts, Gemma Chan

Česká premiéra: 14.7.2011

USA premiéra: 3.6.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jmenuji se Oliver Tate

V kostce: "Oliver je mladistvý intelektuál a ti to nemají lehké. Místo upíra ho kousne první láska a s ní i celý pytel starostí – se sebou, s vyvolenou, s rodiči. I když se zdá, že Aoyade bude servírovat otravný romantický větrník pro mladé a neklidné, nakonec to skončí u docela zajímavého dramatu o prvních selháních a zklamáních. Být to vyrovnanější a pokornější, mohlo se jednat o pamětihodnou záležitost. Takhle běží o příjemný film, který ví dost na to, aby nebyl hloupý, ale příliš málo na to, aby byl nezapomenutelný."

Galerie obrázků filmu Jmenuji se Oliver Tate


Recenze filmu Jmenuji se Oliver Tate

Richard Aoyade byl dosud známý především milovníkům asociálních a nepoužitelných IT guru z podzemí, nicméně po letošku si jistě získá i svůj fanklub mezi festivalovými baťůžkáři. Jeho režijní debut Jmenuji se Oliver Tate přesně zapadá do profilu příjemných festivalových jednohubek, které vedle extrémních perverzí a artových šifer vejdou a neuškodí. Má všechny podstatné parametry: je to film o dospívajících, je o lásce, je veselý i smutný a není vysloveně hloupý. Na druhou stranu není ani přeh...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jmenuji se Oliver Tate

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Jmenuji se Oliver Tate

Zatím nevyšlo.


Související články

12.2.2017 12:00 Víkendový výplach #388 o krásce a Voldemortovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
8.11.2016 14:41 Soutěž o lístky na předpremiéru Snowdena Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.11.2016 17:00 Rimsyho alternativní koutek: Dokumentární trháky z Jihlavy Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
25.9.2016 21:15 Sedm statečných dech nevyrazilo, na Čápy to stačí Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
4.9.2016 12:13 Víkendový výplach #365 o vraždících strojích a parfému Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když je člověku patnáct, tak řeší jen ty opravdu životně důležité věci. Například musí zařídit, aby ho neprudili rodiče a sourozenci, vyrovnat se s faktem, že škola mu připadá jako ta nenudnější věc na světě a také je potřeba začít pracovat na prvním štrejchnutí. Oliverovi patnáct je a jeho momentálním cílem je vyzkoušet si onu proslavenou a všemi vychvalovanou soulož. Protože ale nejsme v sequelu Prciček ale v poctivé britské komedii, má před sebou Oliver ještě jednu misi. Je pevně rozhodnutý dát zabránit matce, aby opustila rodinu a utekla za učitelem hudby. Těžko říct, který s úkolů bude pro britského puberťáka obtížnější. Paddy Considine a Sally Hawkins jsou etablovaní britští herci, takže v tomhle směru nemusíme mít žádný strach. Ještě zajímavější to je ale za kamerou. Jmenuji se Oliver Tate totiž napsal a režíroval Richard Ayoade známý z britcomu Partička IT jako Moss.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.