Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (11)
Plakát k filmu J.C.V.D.

J.C.V.D. /2008

Režie: Mabrouk El Mechri

Hrají: Jean Claude Van Damme, Francois Damiens, Karim Belkhadra, Anne Paulicevich

Česká premiéra: 9.4.2009

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu J.C.V.D.

V kostce: "Bruselská akční hvězda na pokraji zhroucení jde na poštu vyzvednout peníze a ocitne se přímo uprostřed loupežného přepadení. Další vývoj událostí je ovšem velmi nevandammeovský. Velmi chytrý. Velmi zajímavý. Celovečerní odpustek po kterém s klidem zapomenete na Probuzené smrti, Terory ve vlaku a Zástupce velitele. Seagal by si na El Mechriho měl urychleně sehnat číslo. Nejlepší vánoční dárek pro 80s fandy. "

Galerie obrázků filmu J.C.V.D.


Recenze filmu J.C.V.D.

Nejdřív trocha historie pro ty kterým Van Dammeovy monogramy nic moc neříkají. 1988 - Krvavý sport. Praotec arénových filmů ve kterém Van Damme likviduje cihly, vlastní rozkrok a Bolo Yeunga. 1998 - Kontraband. Poslední z asijských koprodukcí ve kterých není Van Damme za absolutního troubu a taky poslední rok, ve němž se jeho tvář objevila na obálce Cinemy (a že tam v devadesátých letech byla pečená vařená). A konečně rok 2008 - do francouzských kin (a nyní naštěstí i obchodů s DVD) přichází ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu J.C.V.D.


DVD a Blu-ray filmu J.C.V.D.

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Všichni stárnou, ale na nikom to není tak patrné, jako na hrdinech akčních filmů. Dolph Lundgren je samá vráska, Steven Seagal samý špek a Chuck Norris povýšil na popkulturní ikonu číslo jedna. A pak je tu Jean Claude Van Damme. Belgický gymnasta s výcvikem v bojových uměních je mladší a sympatičtější než zbytek jmenovaných kolegů a s trochou shovívavosti se na jeho současné filmy dá ještě koukat. Ale každému je jasné, že doby Dvojitého zásahu a Double Teamu jsou už nenávratně pryč. A pochopil to i sám Van Damme a rozhodl se rozloučit (?) velmi stylově. J.C.V.D. má být fiktivním dokumentem o tom, jak bývalá akční superhvězda žije dnes. Nemá co dělat, scénáře se na něj zrovna moc nehrnou a spoustě lidí je tak trošku pro srandu. Shodou okolností se však bývalý Univerzální voják dostane do situace, kdy má šanci předvést, že v něm něco skutečně je. Když se totiž přimotá k opravdovému přepadení banky, dostává možnost zachránit nejen rukojmí, ale i svou kariéru. J.C.V.D. vypadá na velmi stylový dokument/vtip, ale je otázka, jestli má sám Van Damme takový smysl pro humor, aby si dokázal sám ze sebe pořádně vystřelit. Bylo by smutné v kině zjistit, že tenhle film je vlastně jen posledním zoufalým žadoněním o návrat bývalých fanoušků.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.