Jako malé děti

Little Children

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Jako malé děti

Jako malé děti /2006

Režie: Todd Field

Hrají: Kate Winslet, Jennifer Connelly, Patrick Wilson, Noah Emmerich

Česká premiéra: 22.2.2007

USA premiéra: 6.10.2006

Na DVD od: 18.6.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jako malé děti

Malá uzavřená komunita na konci světa a v ní hrstka lidí. Kolikrát už jen filmaři rozehráli svou deskovou hru s osudy postav v prostředí, kde i tichý pšouk putuje do vířivky a rázem o něm ví všichni sousedi. Na předměstí neutečeš před ničím a neutajíš nic. Tak zní heslo talentovaného tvůrce jménem Todd Field, kterého Akademie před pár lety ověnčila oscarovou nominací za snímek V ložnici. I v jeho nejnovějším snímku neopouštíme hřiště sexuálních nálad a hloubavého přemýšlení o lidských vztazích. Ústřední hráči Little Children tvoří známý milostný trojúhelník, jehož potenciální přítomnost provází většinu manželských soužití od nepaměti. Nová žena v životě ženatého muže znuděného stereotypem a zdaleka už ne tolik překypujícího láskou k choti, které to kdysi před Bohem slíbil. Přidejte k tomu úpěnlivou prosbu sexuálních pudů a touhu po novém těle a vyjde vám, že Patrick Wilson je v tom s Kate Winslet až po uši. A jeho manželka Jennifer Connelly přitom trpělivě vychovává doma jejich potomka a na manželovy pozdní příchody z práce nahlíží stále s neskrývanou důvěrou v oku. Pak se o Ní však doslechne a nic už není jako dřív. Manželova odpověď na prostou otázku „Je milá?“ zní více než výmluvně a láska v tu ránu opadá jako po ráně pánví do hlavy... Z hlediska zápletky nic moc originálního, ale střed takových ženských hereckých velikánů si určitě nenecháme ujít.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Jako malé děti

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Jako malé děti

"Píši vám jedna mínus, Todde Fielde, nebo lepší dvojku. Vyberte si." Asi tak by mohl znít verdikt imaginárního pedagoga, který by hodnotil jeho nové drama Jako malé děti. A bylo by jen na poctivosti tvůrce, ke které ze známek by se přiklonil. Zda-li by si připustil, že jeho film není úplně dokonalý a nebo chtěl za každou cenu v notesu vidět jedničku, byťsi následovanou záporným znaménkem. Osobně tak nějak tuším, kterou ze známek by si Field vybral. Jeho poslední film je toho důkazem. Ve své...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jako malé děti


DVD a Blu-ray filmu Jako malé děti

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
5.3.2017 12:00 Víkendový výplach #391 o Doctoru Strangeovi a Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.