Jak vycvičit draka

How to Train Your Dragon

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (31)
Plakát k filmu Jak vycvičit draka

Jak vycvičit draka /2009

Režie: Peter Hastings

Hrají: Gerard Butler, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse, Jay Baruchel, America Ferrera

Česká premiéra: 1.4.2010

USA premiéra: 26.3.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jak vycvičit draka

V kostce: "Škyťák je Viking a Vikingové zabíjejí draky. Jemu to však moc nejde, když ale najde v lese za vesnicí jednoho poraněného, myslí si, že má vyhráno. Avšak namísto toho, aby mu uřízl hlavu, ho začne trénovat. A brzy se mu to zatraceně vyplatí. Jak vycvičit draka je chytrý, zábavný a našlapaný animák, který budete chtít vidět podruhé hned, jak vylezete z kina. Takže na něj běžte. "

Galerie obrázků filmu Jak vycvičit draka


Recenze filmu Jak vycvičit draka

Už pár let jsou ze všech stran slyšet hlasy, že fantasy pro starší diváky je mrtvé. Pán prstenů to sice hezky nastartoval, ale při pohledu na jeho následovníky na člověka trochu padne smutek. Všechno je moc roztomilé, hezké, neškodné, rodinné a většinou i nudné. Na nějakého zachránce žánru se čeká už docela dlouho, a i když tu zatím není, je překvapivé, že nejblíže k němu má animák. Jak vycvičit draka je totiž všechno, jen ne film pro prcky. Ti, kdo vyrazí s mladšími sourozenci do kina s tím,...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jak vycvičit draka


DVD a Blu-ray filmu Jak vycvičit draka

Zatím nevyšlo.


Související články

13.2.2017 15:00 NEJ roku 2016: Vaše volba Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
10.12.2016 21:05 Rozhovor s autorem Vyšehradu Jakubem Štáfkem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
6.11.2016 21:13 Doctor Strange rozemlel Gibsonův válečný krvák Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
30.10.2016 21:10 Doctor Strange dominuje světu, Inferno vyhořelo Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
23.10.2016 23:17 Tom Cruise má problém, porazil ho Tyler Perry Rubrika: Novinky Diskuze: 51 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

V Čechách musíte mít Z pekla štěstí, abyste dostali vlastního draka. To nahoře na severu, tam se má všechno jinak, draky tu honí každý malý capart. Alespoň v knize Cressidy Cowellové. Děti Vikingů tu v jistém věku vyrážejí na sousední ostrov, aby si každé ulovilo vlastního draka. Co když přijde s prázdnou? Může se rozloučit se životem ve své rodné vesničce. Trochu krutá pravidla, ono chytit draka přece jen nebude nic jednoduchého. Na druhou stranu musí být strašná zábava něco podobného sledovat. Není tedy divu, že se látky chytilo studio DreamWorks. "How to Train Your Dragon" má navíc pět dalších pokračování (třeba How to Twist a Dragons Tale...), v případě úspěchu tedy bude k čemu se vracet. Hlavním hrdinou téhle neobvyklé pohádky je Viking s krkolomným jménem Hiccup Horrendous Haddock III. Toho lov a následovné trénování vlastního draka čeká právě teď. Hiccup je neobvykle chytrý chlapec, nakonec se mu ale podaří splašit jen nějakou podřadnou odrůdu draka, díky které bude v budoucnu všem k smíchu. Ale znáte to, všechno zlé se může v dobré obrátit. Zvlášť pro DreamWorks, protože to si sehnalo dost zajímavé hlasové obsazení - Gerard Butler, Jonah Hill a Christopher (Mc)Mintz-Plasse jsou zárukou hravého dabingu, ať už se z dračího dobrodružství vyklube cokoliv.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.