Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

How to Lose Friends & Alienate People

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám /2008

Režie: Robert B. Weide

Hrají: Simon Pegg, Megan Fox, Kirsten Dunst, Jeff Bridges, Gillian Anderson

Česká premiéra: 2.1.2009

USA premiéra: 3.10.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

V kostce: "Anabáze britského bulvárního pisálka americkým mediálním nebem vede kolem poprsí Megan Fox a proradného úsměvu Gillian Anderson, začíná i končí ovšem mezi roztomilými zoubky Kirsten Dunst. Sám novinář v podání Simona Pegga se při tom tváří drze, v podstatě je to ovšem docela zbabělec. Trochu jako celý film Jak ztratit přátele a zůstat úplně sám. "

Galerie obrázků filmu Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám


Recenze filmu Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

„Britové stále přicházejí, ale nikdy doopravdy nepřijdou,“ napsal na blogu Guardianu britský novinář David Cox. Expanzi svých krajanů na západ, jejíž poslední silnou vlnu zaznamenal právě film a televize, vidí Cox celkem skepticky. Nemá podle něj konce ani vrcholu. Zatímco (my) nadšenci z obou břehů pravděpodobně budeme dál upozorňovat na každý vtipný případ onoho mezikulturního ping-pongu, americkou hegemonii to podle něj nikdy opravdu citelně nenaruší.Filmem Jak se zbavit přátel a zůstat úp...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám


DVD a Blu-ray filmu Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
18.3.2017 08:00 Nová fotka Groota ze Strážců Galaxie Vol. 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
17.3.2017 09:45 Venom míří do kin! Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Simon Pegg se pomalu ale jistě drápe mezi komediální elitu. Spolu s režisérem Edgarem Wrightem dokázali velmi osobitě zparodovat zombie horory i akční vypalovačky, Pegg si však dokáže poradit i bez svého parťáka. V komedii How to Lose Friends & Alienate People si zahraje intelektuála Sidneyho Younga, který do časopisu Post Modern Review opovržlivě píše o hollywoodských celebritách a všech lidech, kteří je obdivují. Sám však není o moc lepší a když dostane nabídku psát do podstatně bulvárnějšího deníku, má celý svět filmových celebrit jako na dlani. Zde se brzy seznámí s mladou hvězdičkou Sophií Maes a stává se jejím důvěrníkem. A navíc se zamiluje do své kolegyně Alison. Brzy toho začíná být na tohohle intelektuála ve světě celebrit trošku moc. Scénář vznikl na základě skutečných událostí, které si prožil britský novinář a kritik Toby Young. Díky tomu by How to Lose Friends & Alienate People mohla být inteligentní satira a nejen pouhé tupé zesměšňování filmových hvězd. Megan Fox po Transformerech bude jistě v kurzu a Pegg si svůj standard snad udrží. Dunst a Bridges jsou už jen takové sympatické bonusy do hodně zajímavého obsazení. Věřme, že všechno bude fungovat správně a že se film dostane i k nám.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.