Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Jackie

Jackie /2016

Režie: Pablo Larraín

Hrají: Natalie Portman, Greta Gerwig, Peter Sarsgaard, Max Casella, Beth Grant

Česká premiéra: 2.2.2017

USA premiéra: 2.12.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jackie

V kostce: "Jackie Kennedyové umřel manžel. A tak je smutná. A o tom to celé je, o jedné paní, která je smutná, a tak se smutně tváří. Natalie Portman se sice snažila okoukat gesta i hlas bývalé první dámy a dává do své role všechno, je to ale k ničemu, když je tou rolí naprosto nezajímavá a vlastně dost otravná dáma, kolem níž všichni chodí po špičkách, aby se mohla v klidu trápit. Neskutečně nudný a otravný film."

Galerie obrázků filmu Jackie


Recenze filmu Jackie

Nehodlám chodit kolem horké kaše a řeknu to rovnou. Nechci se Jackie zabývat déle, než bude nezbytně nutné. Ten film za to nestojí. Má tři nominace na Oscara i Natalii Portman, která se v hlavní roli evidentně snaží, ale celkově je to divácky atraktivní asi jako když sledujete, jak se vaří voda na čaj. Nechci však začínat úplně negativně. Jackie má parádní kostýmy a Portman poctivě nakoukala pohyby Jacqueline Kennedyové a nastudovala její hlas. A tím končím. To ostatní není špatné, ale nudné....

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jackie

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Jackie

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
28.1.2017 10:00 Zemřel John Hurt, legenda z Vetřelce, Hellboye nebo Haryho Pottera Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Natalie Portman už Oscara má, ale nejspíš má pocit, že tomu jedináčkovi je trošku smutno a že by bylo fajn pořídit mu bráchu. Takže dojde na biografii. Jackie bude příběh manželky Johna F. Kennedyho, první dámy Spojených státu a jedné z nejslavnějších žen dvacátého století. Klasický životopis ale nečekejte, Jackie se totiž zaměří na těch několik dní, které následovaly po atentátu na Kennedyho. Casting je docela fajn, ale je jasné, že půjde o jednu velkou one-woman show Natalie Portman. Uvidíme, jak to zvládne chilský režisér Pablo Larrain, který momentálně chystá i životopis básníka Pabla Nerudy a je zodpovědný za chválené drama No. V Hollywoodu se ale možná hraje trochu jinak, než je zvyklý.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.