Jack a obři

Jack the Giant Slayer

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Jack a obři

Jack a obři /2012

Režie: Bryan Singer

Hrají: Nicholas Hoult, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Bill Nighy, Eleanor Tomlison

Česká premiéra: 4.4.2013

USA premiéra: 1.3.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jack a obři

V kostce: "Farmář Jack je obyčejný kluk, který má rád dobrodružství a místní princezna taky. Dočkají se ho, ovšem možná ho nafasují víc, než by se jim líbilo. Na vlastní kůži totiž zjistí, že legenda o zemi lidožravých obrů je pravdivá. A že tihle giganti teď hodlají s pomocí kouzelných fazolí navštívit svět lidí. Bryan Singer natočil naprosto průměrnou fantasy pohádku se slušnou bitvou, nudným hrdinou a pěknou princeznou. Bohužel nic víc. "

Galerie obrázků filmu Jack a obři


Recenze filmu Jack a obři

Bryan Singer je dlouhodobě jeden z mých absolutně nejoblíbenějších filmařů. Jeho Obvyklí podezřelí mě víceméně donutili začít se zajímat trošku víc o kinematografii, Nadaného žáka i X-Meny žeru a nemám problém ani s jeho Supermanem. Tomu chlapovi zkrátka fandím, ale u Jacka a obrů byl průšvih cítit víceméně od začátku. Absurdně vysoký rozpočet, odklad premiéry o několik měsíců, žádná velká hvězda a fakt divné triky, to všechno vedlo k tomu, aby vznikl jeden z největších propadáků roku. Propad...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jack a obři

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Jack a obři

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
15.3.2017 23:00 Batman a Sebevražedný oddíl hledají scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Bryan Singer natočil jeden z nejlepších thrillerů devadesátých let Obvyklí podezřelí, potom pomohl získat respekt comicsovým adaptacím s X-Meny, u Superman se vrací si splnil své dětské sny a nedávno pomohl napravit pošramocenou pověst [[Tom Cruise|Toma Cruise]]. Je to zkrátka režisér, jehož práci se vyplatí sledovat. Jeho novinka Jack the Giant Killer by měla být fantasy pohádka odehrávající se ve světě, kde vedle sebe žijí lidé a obři. V minulosti se neměli příslušníci těchto dvou ras moc v lásce, ale momentálně vládne příměří. Všechno však jednou končí a když se mladý hrdina Jack rozhodne vydat se do království obrů a osvobodit tam odtud zajatou princeznu, zdá se, že válka je jen otázkou času. Obsazení je hodně zajímavé, ale opravdová hvězda, která by producentům zajistila zisky, tu bohužel není. Singer se však opět spojil se scénáristou Christopherem McQuarriem, jenž za Obvyklé podezřelé dostal Oscara, takže snad jim to bude šlapat i teď.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.