Já, padouch

Despicable Me

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Já, padouch

Já, padouch /2010

Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud, Sergio Pablos

Hrají: Steve Carell, Danny McBride, Jason Segel, Will Arnett, Russel Brand

Česká premiéra: 21.10.2010

USA premiéra: 9.7.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Já, padouch

V kostce: "Největší padouch všech dob Gru chce ukrást Měsíc, k tomu ale potřebuje pomoc tří roztomilých holčiček. A než se naděje, začne se z něj díky nim stávat sympaťák. Animák s jednoduchou animací, rychlým tempem a parádními sidekicky si menší děti zamilují. I starší diváci ale můžou být relativně spokojení. "

Galerie obrázků filmu Já, padouch


Recenze filmu Já, padouch

Animák Já, padouch patří k největším filmovým překvapením letošního roku. V trailerech se prezentoval jako druhořadá kreslená zábava, americké recenze však byly až na pár výjimek nadšené a diváci nechali v kinech víc peněz, než by pár týdnů před premiérou tipoval i ten největší optimista (dvojka by navíc měla do kin dorazit už za tři roky). Prostě se to povedlo. Pokud jste však už stačili sjet na hvězdičky, možná tušíte, že Já, padouch zase až taková pecka není. Ale ono je to trošku složitějš...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Já, padouch


DVD a Blu-ray filmu Já, padouch

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 16:00 První 2 plakáty Spider-Man: Homecoming Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
8.3.2017 14:00 První dojmy: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
20.1.2017 01:00 Rock dostane vlastní comicsárnu od DC Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
11.1.2017 13:45 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když chce člověk v kinech najít originální animák, musí pátrat opravdu hodně dlouho. Pixar sice jednou za rok přijde s něčím, co úplně obvyklé není, ale ve většině animovaných filmů jde v podstatě jen o to, jaké zvíře se na nás bude devadesát minut ksichtit. Čas od času se sice objeví něco jako Kung-Fu panda, ale přesycenost nezajímavým průměrem je zkrátka evidentní. Despicable Me možná ve výsledku také zapadne, ale potenciál na něco víc by tu rozhodně byl. Děj se totiž bude točit okolo trojice holčiček, které nemají rodiče, ale mají problém. Tím problémem je chlapík jménem Groo, jenž se totiž rozhodne ukrást měsíc. Namísto kreslené akce nás však údajně čeká přemlouvání. Při pohledu na herce, kteří propůjčí hlas kresleným hrdinům, člověk nabude dojmu, že by to mohla být docela sranda. Podstatná část gangu okolo Judda Apatowa se zkrátka rozhodla natočit animák, který budou mimochodem režírovat lidé zodpovědní za druhou Dobu ledovou a kraťas o Scratovi. Snad to vyjde.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.