Já, padouch 3

Despicable Me 3

Plakát k filmu Já, padouch 3

Já, padouch 3 /2017

Režie: Kyle Balda, Pierre Coffin

Hrají: Steve Carrell, Kristen Wig, Trey Parker

Česká premiéra: 29.6.2017

USA premiéra: 29.6.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (22)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (6)

Trailer 2

Já, padouch 3: Trailer 2 Já, padouch 3: Trailer 2 Já, padouch 3: Trailer 2

Na MovieZone jsme u mimoňů dávno v rozpoložení "akceptujeme jejich existenci a doufáme, že bude mít Rimsy čas na novinářskou". I když žluté pidižvíky miluje spousta lidí, nám prostě dlouhodobě nic neříkají a už ani nemáme potřebu je hlasitě nenávidět. Prostě jen proplouváme kolem trailerů a doufáme, že budou rozestupy mezi filmy co nejdelší, a že nebude tak často padat miliarda, aby ušetřil čas i chudák TedGeorge. Jo málem bych zapomněl - nahoře vám běží nový trailer Já, padouch 3, ve kterém Gru zjistí, že má padoušského bratra jménem Dru. No... a to je všechno, nashle u finální upoutávky, v níž se vám snad vyzpovídá Cival.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (31)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (3)

Trailer

Já, padouch 3: Trailer Já, padouch 3: Trailer Já, padouch 3: Trailer

Nebýt toho tragicky trapného závěru, tak jdu snad na 4 hvězdičky! Tvůrci do toho totiž šlápli a trailer pojali jako vtipnou parafrázi na bondovské Tučňáky z Madagaskaru. Chvílemi mi to dokonce připomínalo Úžasňákovi, a to už je co říct. Neříkám, že budu v červnu sprintovat do kina, ale když se člověk podívá na kolem běžící upoutávky na ostudné „Zpívej“, tak musí popisovaný trailer docenit. Opravdu velká škoda závěru, který znovu odbočil k dementním Mimoňům a stopnul nadějnou akci. Doufejme, že styčných prvků s již zmiňovanými Tučňáky z Madagaskaru zůstane do kina co nejvíc.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.