Já, padouch 2

Despicable Me 2

Plakát k filmu Já, padouch 2

Já, padouch 2 /2013

Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud

Hrají: Steve Carell, Jason Segel, Al Pacino, Miranda Cosgrove, Dana Gaier

Česká premiéra: 4.7.2013

USA premiéra: 3.7.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (53)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (10)

Trailer

Já, padouch 2: Trailer Já, padouch 2: Trailer Já, padouch 2: Trailer

Značně teaserovitá upoutávka na animovaný sequel je postavená vlastně jen na jedné scéně. Ale ta je právě taková, jaká být má. Rozverná, malebně rozanimovaná, se srozumitelným nástřelem děje (padouch bude tentokrát hrdina) a s pár slušnými gagy. A samozřejmě je video útulně zabydlené postavičkami, které si diváci zamilovali. Mimoňové vládnou a jejich skopičiny jsou dost ztřeštěné na to, aby dokázaly dospěle bavit i při své neuvěřitelné infantilnosti. Jasně, kampaň nejede na plné trailerové obrátky, ale už teď adekvátně zabírá. Peníze se posypou... to je nezpochybnitelné.

Pod možností Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (74)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (3)

Teaser 2

Já, padouch 2: Teaser 2 Já, padouch 2: Teaser 2 Já, padouch 2: Teaser 2

Upoutávka jako halloweenská hororová variace je celkem milý nápad. Ani proti mimoňům, užvatlaným žlutým pucflekům, kteří jsou u dětí možná už oblíbenější než žaludochtivý Scrat, nic nemám. Samotná ukázka je ale co do nápadů a jejich realizace dost odfláklá. Návaznost uspávání dětí a golfové etudy na strašení ve stylu Halloweenu je dost pochybná, a když do vratkého sledu tří gagů vstoupí ještě kuželsvětla a starý známý padouch, přestane teaser definitivně fungovat jako ucelená a zábavná miniatura. Staré škleby v novém videu, nic víc.
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (85)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (5)

Teaser

Já, padouch 2: Teaser Já, padouch 2: Teaser Já, padouch 2: Teaser

Já, padouch byl film, který sice údajně oslnil většinu světa, ale já osobně patřím nejspíš do té menšiny a ačkoliv se mu jistá roztomilost a efektní stylizace nedá upřít, myslím, že svět by se bez sequelu klidně obešel. Tvůrci jsou však jiného názoru a nejspíš jsou přesvědčeni, že musí fanoušky začít lákat už teď, ačkoliv má jejich film premiéru až v červenci příštího roku. Ale co, jsou to jejich prachy. Každopádně první upoutávka samozřejmě nic konkrétního neukazuje a sází se tu na to, na co minule, tedy na sympatické miniony, kteří tentokrát zpívají a pískají slavnou melodii a nakonec jeden z nich dostane přes držku. Hotovo. Doba ledová má Scrata, Já, padouch zase tyhle potvory. Ty nám teď oznámily, že film se kutí a že bude ve 3D. A to je všechno. Můžeme jít dál.

Pod odkazem Stáhnout link na HD stream od Applu.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.