Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (26)
Plakát k filmu Ironclad

Ironclad /2010

Režie: Jonathan English

Hrají: James Purefoy, Paul Giamatti, Kate Mara, Brian Cox, Robert Carlyle

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ironclad

V kostce: "Ultrabrutální řezničina s tradičním konceptem „hrstka statečných proti hordě ničemných“, tentokrát ukotvená v anglické historii. Nízký rozpočet tvůrci snaživě maskují servírováním solidního historicko-dobrodružného příběhu v podání oduševnělých herců. Jen škoda, že to nedostal do rukou lepší režisér."

Galerie obrázků filmu Ironclad


Recenze filmu Ironclad

Začíná to být trochu podezřelé. Letošní Orel Deváté legie vypadal jako přesný sequel loňského Centuriona. Podobně Ironclad můžeme považovat za pokračování Robina Hooda. Akorát roli krále Jana po démonickém Oscaru Isaacovi převzal ještě zběsilejší Paul Giamatti a namísto sherwoodských loupežníků se na odpor proti porušování dohod z Magny Charty postaví skupina baronů, žoldáků a jeden templářský rytíř, veterán z tažení do Svaté země. Zásadní rozdíl je v tom, že Ironclad si na nějaký velkofilm n...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ironclad


DVD a Blu-ray filmu Ironclad

Zatím nevyšlo.


Související články

11.4.2013 15:15 Bitva buchet #2.10: Sestrovražedná edice Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
10.4.2012 22:46 Televizní Tipy 10.3. - 16.3.2012 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
13.1.2012 12:00 Rok 2011 v kostce - 2. část Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
1.1.2012 01:29 Nejlepší filmy roku 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 147 příspěvků
27.12.2011 15:00 Televizní tipy 27.12. 2011 - 2.1. 2012 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

V roce 1215 se to v Anglii řezalo. Král Jan byl donucen podepsat listinu práv zvanou Magna Charta, čímž se měly omezit jeho pravomoci. Janovi se to ale logicky moc nelíbilo, a tak jednoho dne sebral armádu a šel si své místo v dějinách vybojovat. Narazil ale na hrad Rochester, který byl bráněn skupinou templářů a zjistil, že tahle banda svou kůži lacino nedá. Ironclad bude historickou řezničinou s naprosto parádním obsazením. James Purefoy už si šerm vyzkoušel několikrát a snad ho brzy uvidíme jako Solomona Kanea, Brian Cox a Paul Giamatti umí zahrát všechno a v dalších rolích se objeví třeba Pete Postlethwite, Bob Hoskins nebo klasik Richard Attenborough. Žádné superhvězdy, ale bez výjimky to jsou všechno parádní herci. Uvidíme, co s nimi udělá Jonathan English, jenž má za sebou zatím jen jeden naprosto neznámý film a béčkového, ale prý svým způsobem docela zábavného Minotaura.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.